کت و شلوار عقد و نامزدی

اگر قصد دارید برای مراسم عقدتان از کت و شلوار زنانه استفاده کنید تا رسمی و شیک به نظر برسید، به شما تبریک می‌گوییم، زیرا شما بسیار خوش سلیقه هستید و با این انتخابتان می‌توانید ستاره مجلس باشید و حتی در یادها بمانید.

مزیت استفاده از کت شلوار عقد این است که می‌توانید در مراسم عقد هم همان را به تن کنید و از خرج‌های اضافه برای خرید لباس جدا برای عقد محضری جلوگیری کنید. انتخاب درست این پوشش می‌تواند سلیقه عروس خانم را به نمایش بگذارد و او را خواستنی و دوست داشتنی‌تر از چیزی که هست نشان دهد.

نکات مهم در انتخاب کت و شلوار عقد زنانه

درباره برگزاری مراسم عقد، عقاید مختلفی در فرهنگ ایرانی نمود کرده و تقریبا در همه آنها این اعتقاد وجود دارد که به تن کردن لباس تیره و مشکی در این مراسم‌ها نشانه خوبی نیست. همچنین پوشیدن کت شلوار عقد محضری با رنگ‌های روشنی همچون سفید، کرم، شیری، طوسی روشن، آبی روشن، صورتی ملیح یا گلبهی کم رنگ نشانی از اشتیاق و شادی شما است و شما را با چهره‌ای باز و شاداب در میان مهمانان ظاهر می ‌کند.

در انتخاب کت شلوار عروس، باید به قدتان بسیار توجه داشته باشید تا با انتخاب غلط از چنین تصمیمی پشیمان نشوید. توصیه می‌شود که اگر قد کوتاهی دارید از انتخاب کت شلوار عقد صرف نظر کنید، ولی اگر خیلی اصرار به داشتن چنین پوششی در مراسم عقد خود دارید، از کت‌های کوتاه استفاده کنید و تا آنجا که می‌شود شلوارهای گشاد را کنار بگذارید.

اگر می‌خواهید مراسم عقد خود را در سالن عقد برگزار کنید (جدا از مراسم جاری کردن عقد) از کت و شلوار مجلسی چشم‌پوشی کنید و لباس عقد مجلسی‌تری مثل پیراهن و لباس شب را انتخاب نمایید.

کت شلوار های زنانه برای خانم‌های سایز بزرگ و قد بلند انتخاب بسیار مناسبی است، زیرا چهره‌ای شیک به آنها می‌بخشد.

اگر در پوشش شما شال و روسری هم وجود دارد، آن را با رنگ لباس زیر کت یا کفش‌ها ست کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد. همچنین باید اشاره کنیم با این نوع از کت شلوارهای زنانه کفش‌های پاشنه‌دار مناسب‌ترین انتخاب هستند.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.