دستکش عروس

قدیم‌ترها دستکش عروس به عنوان یکی از اصلی‌ترین اکسسوری‌ها یا لوازم جانبی لباس عروس به شمار می‌رفت و اکثر عروس خانم‌ها آن را به دست می‌کردند. اما با وجود اینکه استفاده از دستکش امروزه کمتر اتفاق می‌افتد، هنوز هم عروس خانم‌هایی هستند که به جزئیات بسیار اهمیت می‌دهند. مخصوصا عروس خانم‌ها با استایل وینتیج معمولا حتما از چتر و دستکش در استایل خود بهره می‌گیرند.

اگر زیباترین و مناسب‌ترین اکسسوری‌های عروس را متناسب با لباس عروس‌تان انتخاب کنید، در مهم‌ترین شب زندگی می‌درخشید. با انتخاب درست و مناسب اکسسوری عروس در زیباترین شب زندگی‌تان جلوه عروس و لباسش دو‌چندان می‌شود. لازم نیست همه اکسسوری‌ها یکجا با هم استفاده شوند، مهم این است که یک اکسسوری عروس را خاص و زیبا انتخاب کنید. بی‌شک روز عروسی یکی از مهمترین رویدادهای افراد بوده که همه دوست دارند در آن زیبا به نظر برسند.

برخی تصور می‌کنند مهم‌ترین موضوع انتخاب لباس عروسی است و به موارد دیگر توجهی نمی‌کنند، اما باید بگویم در صورتی‌ که لوازم دیگر مانند کفش، تور یا حتی گوشواره را درست انتخاب نکنید، به هیچ عنوان لباس چشمگیر نشان داده نمی‌شود. در کنار لباس زیبای عروس همیشه اکسسوری‌هایی وجود دارند که قدرت اینکه شما را در شب عروسی بسیار جذاب‌تر نشان دهد را دارند. اکسسوری‌هایی مانند کیف دستی، طلا و جواهرات، تاج‌سر و دستکش‌های ساده و فانتزی عروس می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند..

دستکش عروس

همان طور که قبلا اشاره شد، دستکش عروس در گذشته جز مهمی از لباس و لوازم عروس بود اما در دهه‌های بعد تقریبا فراموش شد. در حال حاضر به عنوان یک اکسسوری کاملا سلیقه‌ای در اختیار عروس قرار می‌گیرد. دستکش می‌تواند نشان‌دهنده یک تم عروسی بسیار رویایی و پرنسسی باشد.

اما شاید خیلی اوقات عروس خانم‌ها در انتخاب مدل دستکش عروسی دچار تردید می‌شوند. اگر لباس عروس شما پر نقش و نگار و دارای جزئیات زیادی است بهتر است از دستکش‌های ساده استفاده کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید از دستکش‌های ساده با پارچه کتان استفاده کنید. برای داشتن دستکش‌هایی باشکوه‌تر می‌توانید آنها را با پرهای شترمرغ، جواهرات، مهره‌های گردنبند یا روبان تزئین کنید.

دستکش‌های بلند کارشده از دستکش‌های کوتاه ظاهری زیباتر و باشکوه‌تر دارند. اگر لباس بلند و ساده دارید به فکر یک جفت دستکش زیبا باشید که استایل شما را شیک‌تر نماید. خصوصا دستکش‌های بلند. دستکش بلند می‌تواند ظاهر لاکچری داشته باشد در مقابل دستکش‌های کوتاه و کارشده کمتر شیک هستند.عروس خانم‌هایی که بازوهای پرتری دارند به یاد داشته باشند که پوشیدن دستکش دستان و بازوهای آنها را زیباتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد.

جنس دستکش

سعی کنید جنس پارچه دستکش کمی حالت کشی داشته باشد.برای مثال پارچه ابریشم خالص هیچ کششی ندارد، بنابراین بهتر است یک دستکش با ابریشم بافته یا پارچه ابریشمی با درصدی از لیکرا انتخاب کنید. همیشه به‌خاطر داشته باشید که دستکشی که انتخاب می‌کنید باید ظاهر شما را شکیل‌تر و زیباتر کند، نه اینکه تاثیر منفی بر روی آن بگذارد.

نکات مهمی که باید در هنگام زدن دستکش به آنها توجه کنید

  • اگر لباس عروس شما پر نقش و نگار و دارای جزئیات زیادی هست، بهتر است از دستکش‌های ساده استفاده کنید تا ظاهری زیباتر را داشته باشید به عنوان مثال می‌توانید از دستکش‌های ساده با پارچه کتان استفاده کنید.
  • برای داشتن دستکش‌هایی باشکوه‌تر می‌توانید آنها را با پرهای شترمرغ، با جواهرات، مهره‌های گردنبند یا روبان تزئین کنید.
  • عروس خانمی که لباسی ساده و بلند برای روز عروسی انتخاب می‌کند، می‌تواند در کنار آن از دستکش‌های بلند برای زیباتر جلوه کردن لباس استفاده کند. دستکش‌های بلند کار شده از دستکش‌های کوتاه ظاهری زیباتر و باشکوه‌تر دارند.
  • عروس خانم‌هایی که بازوهای پرتری دارند به یاد داشته باشند که پوشیدن دستکش دستان و بازوهای آنها را زیباتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد.
  • پارچه ابریشم خالص هیچ کششی ندارد بنابراین بهتر است یک دستکش با ابریشم بافته یا دوشز یا پارچه ابریشمی با درصدی از لیکرا انتخاب کنید.
  • همیشه به‌خاطر داشته باشید که دستکشی که انتخاب می‌کنید باید ظاهر شما را شکیل‌تر و زیباتر کند و نه اینکه تاثیر منفی بر روی آن بگذارد.

چگونه دستکش‌های خود را در مراسم عروسی درآوریم؟

هنگامی که یک عروس خانم تصمیم می‌گیرد در مراسم عروسی خود دستکش به دست کند، در بعضی از شرایط مانند زمان رد و بدل کردن حلقه  عروسی مجبور خواهد شد تا دستکش‌های خود را درآورد. برای این کار باید دستکش را به آرامی از نوک هر انگشت بکشید و از انگشت کوچک خود شروع کنید و سپس کل دستکش را به آرامی و در یک حرکت از دست خود خارج کنید. یک لحظه مناسب را برای اینکار انتخاب کنید و دستکش‌ها را پیش خودتان نگه دارید یا آنها را به ساقدوش‌تان بدهید تا برای شما نگه دارد. 

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.