درباره ما

مزون عروس چرخچی با هدف ارائه بهترین و زیباترین مدل‌های لباس عروس از برندهای معتبر ترک در ایران (شهر بابل) از سال 89 فعالیت خود را آغاز کرده و در پی استقبال کم نظیر مشتریان پس از طی مدت کوتاهی توانست در زمره بهترین و معروف‌ترین مزون‌های مازندران قرار گیرد.

این هدف میسر نمی‌شد مگر با پشتکار و همت مدیریت آن خانم سیمین چرخچی که با تجربه طولانی (بیش از 18 سال) و درایت خویش موجب موفقیت چشمگیر آن نه تنها در شهر بابل بلکه در سایر شهرهای اطراف شد. به همین منظور مزون چرخچی نامی برتر و شناخته شده در تولید و عرضه زیباترین لباس‌های عروس، لباس‌های شب، نامزدی، فرمالیته، تور، کت و شلوار عقد در بابل شد.

مجموعه بزرگ مزون چرخچی شامل بخش‌های گوناگون مانند: فروشگاه (show room)، دفتر کار، سالن خیاطی و اتاق مخصوص پرو است و با کادری مجرب آماده ارائه مطلوب‌ترین خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد. لباس‌های تولیدی این مجموعه از بهترین، مرغوب‌ترین و ظریف‌ترین پارچه‌ها تهیه شده و مطابق با سلیقه و بودجه همه مشتریان است و با در اختیار داشتن متنوع‌ترین مدل‌های روز دنیا می‌تواند نظر مشکل پسندان را نیز تامین کند. کلیه امور و خدمات مربوط به مشتریان از قبیل مشاوره، طراحی، آماده‌سازی، دوخت و پرو از زمان سفارش تا تحویل توسط مدیریت محترم و یا با نظارت مستقیم ایشان توسط پرسنل کارآزموده انجام می‌گیرد و پس از آماده شدن نیز بارها توسط مشتری پرو و بررسی می‌شود.

در مزون عروس چرخچی ما به شما کمک می‎کنیم تا با صرف یک هزینه معقول بهترین و خاص‌ترین لباس ممکن را تن کنید.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس اختصاصی را نیز برای خود داشته باشید.