تور سر عروس

تور عروس اکسسوری مختص مراسم عروسی است که در جشن‌های دیگر مرسوم نیست. برای تهیه تور عروس مناسب باید ابتدا لباس و تاج عروس خود را انتخاب کرده باشید و سپس از آرایشگر خود در مورد نوع آرایش روز عروسی سوال و این موارد را متناسب با آن‌ها انتخاب کنید.

تور بردکیج Birdcage

تورعروس بردکیج (قفس پرنده) که به تور لانه‌زنبوری هم شهرت دارد کوچک‌ترین تور عروسی است که جلوی سر تا چشم‌ها و گاهی اوقات تا چانه را می‌پوشاند. تور بردکیج بیشتر در مراسم‌های کوچک مانند جشن عقد استفاده می‌شود.

به دلیل سادگی استفاده، می‌توان از آن برای ایجاد تنوع در بخشی از مراسم استفاده کرد. این نوع تور با لباس عروسی که یقه‌بسته دارد به‌ خوبی ست می‌شود.

تور سرشانه Flyaway

این تور در قسمت پشتی تا کمر بوده و قسمت جلویی آن کوتاه است و تا شانه می‌رسد. کوتاه بودن قسمت جلویی از آنجایی مفید است که تزئینات سینه لباس عروس شما را نمی‌پوشاند.

این تور حدود 50 سانتی‌متر است که به دلیل کوتاه بودن برای عروس خانم‌های کوتاه‌قد مناسب‌تر است.

تور آرنجی Elbow

این تور نسبت به مدل‌های دیگر از محبوبیت کمتری برخوردار بوده و تا آرنج امتداد پیدا می‌کنند. توصیه می‌شود که با لباس عروس خود تست کنید و اگر با اندازه و تزئینات لباس شما متناسب بود استفاده کنید. تورآرنجی سبک بوده و به راحتی قابل استفاده است.

تور روسری عروس Mantilla

این نوع تور معمولا با لبه‌های حاشیه‌دار آن‌ که دانتل و گلدوزی است شناخته می‌شود. انتخاب این تور به مدل موی شما بستگی داشته و به هر مدلی نمی‌خورد.

تور سرانگشتی Fingertip

همان‌طور که از اسم آن مشخص است تا سرانگشتان می‌رسد و برای انواع فرم بدن و لباس عروس مناسب است. این تور از مدل‌های محبوب عروس خانم‌ها بوده و حدودا 90 سانتی‌متر است.

تور والتز Waltz

اگر اهل رقص بوده و جنب‌وجوش زیادی دارید و درعین‌حال می‌خواهید تور بلندی داشته باشید این مدل که به آن باله هم می‌گویند مناسب شماست. ارتفاع آن تا بالای مچ پا و پایین‌تر از زانو بوده و با مدل موهای مختلف سازگاری دارد.

تور سلطنتی Chapel

این مدل یکی از محبوب‌ترین مدل‌های تور عروسی است که مزیت‌های زیادی دارد. از طرفی آن‌قدر بلند نیست که برای جابه‌جایی مشکل ایجاد کند و نیاز به کمک برای حرکت داشته باشید و از طرفی دیگر با رقص شما روی زمین کشیده شده و جذاب است.

تور کاتدرال Cathedral

این تور رویایی آن‌قدر بلند و باشکوه است که با دیدن آن حیرت‌زده شده و می‌خواهید آن را داشته باشید. با این تور می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی را ثبت کرده و از آن لذت ببرید.

نکته استفاده از این تور آن است که تنها در بخشی از مراسم که باید از پله استفاده کنید یا وارد مجلسی شوید استفاده کرده و عکس بگیرید، ولی در کل روز قابل‌استفاده نیست چون هم سنگین بوده و هم دست شما را برای هر کاری می‌بندد و نیاز به کمک ساقدوش‌ها خواهید داشت.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.