مدل اسکارلت (دامن پرنسسی و پر پُف)

انتخاب یک لباس عروس شیک، همیشه جزو جذاب‌ترین و البته سخت‌ترین انتخاب‌‌های هر عروس خانمی به شمار می‌رود. برترین مدل‌های لباس عروس در سال 2021 بهترین مدل‌های اسکارلتی را به مشتریان لباس عروس معرفی کرده است. این مدل با استقبال بی‌نظیری در اروپا و آسیا مواجه شده است و به همین دلیل طراحان لباس عروس، بیشترین مدل‌های خود را به این نوع لباس اختصاص داده‌اند و در اغلب ژورنال‌های سال امروزی، نمونه‌هایی از این لباس را در آن گنجانده‌اند.

اگر فیلم معروف بر باد رفته را دیده باشید، حتما اسم شخصیت اصلی فیلم را هم به یاد خواهید داشت. اسکارلت، همان دختر بی‌نهایت زیبا و مغرور کتاب خانم مارگارت میچل و فیلم ویکتور فلمینگ است، که در این فیلم همیشه لباس‌هایی با دامن توری و پف‌دار بر تن می‌کرد، لباس‌هایی که اغلب دارای بالاتنه‌ای تنگ و چسبان بودند.

به تاسی از این نقش و لباس‌های خاصی که ویوین لی در این فیلم به تن می‌کرد، به لباس عروس‌هایی با دامن‌های پرچین و پف‌دار لباس اسکارلتی گفته می‌شود.

پس در واقع این نوع لباس به لباسی گفته می‌شود، که دارای دامن چین‌دار و پفی یا دامن‌هایی با چین‌های طبقه‌طبقه باشند. مدل اسکارلت این روزها در اغلب مزون‌ها، جزو پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین لباس عروس‌ها به شمار می‌رود.

معمولا بانوان ایرانی، طرفدار مدل‌های پرچین و پفی هستند و ترجیح می ‌دهند به جای مدل‌های ساده یا مدل ماهی، از این نوع لباس برای عروسی خود استفاده کنند.

برای بالاتنه این لباس معمولا از دانتل استفاده می‌شود و دامن آن تورهای دنباله‌دار زیبایی دارد.

لباس عروس اسکارلتی، انواع مختلفی دارد. لباس توری ساده، لباس توری چین‌دار، لباس توری چین‌دار طبقه‌ای، اسکارلتی پفی و دنباله‌دار، اسکارلتی توری با دنباله ساده و بدون پف.

این نوع از لباس عروس با دامن چین‌دار پفی، می‌تواند بالاتنه‌ای گیپور و نیمه‌پوشیده، یقه دکلته، بالاتنه‌ای دانتل و کمری پاپیون ‌دار و غیره داشته باشد.

اگر شما به دنبال یک لباس خاص و منحصربه‌فرد و بر اساس آخرین تغییرات دنیای مد هستید، پیشنهاد ما به شما، مدل لباس عروس اسکارلت می‌باشد. این لباسی که به معرفی آن پرداختیم، جزو معدود مدل‌هایی است که برای اندام اغلب دختر خانم‌ها مناسب است.

برای دیدن نمونه کارهای لباس عروس به بخش محصولات مراجعه کنید.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.