شرایط رزرو لباس

لازم به یاداوری است که برای انتخاب لباس عروس لازم است حداقل 60 روز قبل از جشن اقدام کنید. همچنین اگر قصد سفارش دوخت را دارید حداقل 90 روز قبل از جشن با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش لباس ترک را دارید 90 روز قبل از جشن باید اقدامات لازم را انجام دهید.

شایان ذکر است که حتما برای اطلاع از قیمت لباس‌ها نیاز به مراجعه حضوری شما است، زیرا قیمت هر لباس عروس بستگی به تن‌پوش و کیفیت لباس (ایرانی – ترک) دارد. همچنین قیمت لباس‌هایی که سفارش دوخت آن داده می‌شود، با توجه به انتخاب شما در نوع پارچه، دانتل و متریال متفاوت خواهد بود. در مزون چرخچی تمامی لباس‌های موجود طبق سلیقه و فرم اندام شما عروس خانم‌های عزیز پوشش داده می‌شوند. برای آسودگی خاطر شما، قبل از انتخاب لباس مشاوره کامل برای شما عروس خانم‌های عزیز داده خواهد شد. به یاد داشته باشید، در روز پرو لباس، دوستان و افرادی که نظرشان برایتان حائز اهمیت است، شما را همراهی کنند.

ضمنا، در روز انتخاب لباس از تجربه پرسنل و مشاوران ما که قطعا کمک زیادی به شما خواهند کرد، استفاده کنید. نکته آخر اینکه برای انتخاب لباس حتما از قبل وقت مشاوره و پرو بگیرید و از طریق دایرکت اینستاگرام یا شماره 32300999 با ما در ارتباط باشید.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.