چتر عروس

چتر و بادبزن از جمله اکسسوری‌های جذاب برای عروس میرباشند که استفاده از آن می‌تواند جلوه زیباتری به عروس دهد و ضمن اینکه استایل و ژست عروس در عکس‌های عروسی نیز جذاب‌تر می‌شود.

بدون شک یکی از اتفاقات مهم در زندگی همه افراد روز عروسی آنها می‌باشد، به همین منظور تمایل دارند تا همه چیز خوب و عالی انجام پذیرد. حال انتخاب اکسسوری های مناسب و زیبای مخصوص عروس نقش زیادی در جذابیت جشن عروسی دارد و استفاده درست از آنها موجب می‌شود تا عروس در زیباترین شب زندگی‌اش بدرخشد.

چتر عروس از جمله اکسسوری زیبا است که ست شدن آن با لباس سفید عروس می‌تواند زیبایی وی را دوچندان نماید، ضمن اینکه در زیباتر شدن عکس‌های عروسی تاثیر زیادی می‌تواند داشته باشد.

اگر روز عروسی‌تان باران بیاید، خوشحال می‌شوید یا ناراحت؟ قطعا خیلی از شما ناراحت و خیلی از شما نیز خوشحال می‌شوید. بارش باران در عکس‌ها ممکن است عکس‌ها را رمانتیک و خاص کند، اما باید مراقب باشد که میکاپ و موهایتان خیس نشود و بهم نخورد یا اگر اهل ریسک باشید اگر میکاپتان هم بریزد ناراحت نخواهید شد. اگر عروسی یا فرمالیته شما در فصل بهار یا پاییز یا زمستان باشد، باید این احتمال را بدهید که باران یا برف ببارد. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که با خودتان چتر داشته باشید. حتما چند روز قبل از روز عکاسی, وضعیت هوا را چک کنید. اگر ابری هم بود حتما چترتان را ببرید. عکس‌هایی که با چتر گرفته می‌شود خیلی زیبا و متفاوت هستند, مخصوصا اگه آن چتر را تزئین کنید.

عروس خانوم‌ها باید به جزییات توجه کنند. اکسسوری‌ها در استایل عروس بسیار قابل‌توجه هستند. اکسسوری‌ها جلوه عروس را دو برابر می‌کنند. با توجه به اینکه یکی از اکسسوری‌های شیک و خاص چتر است، در روز عکاسی عروسی شما به دو دلیل می‌تواند برای شما خوش‌شانسی تلقی شود. اول اینکه گفته می‌شود در بسیاری از فرهنگ‌ها، بارش باران در روز عروسی باعث خوشبختی می‌شود و مواردی مانند باروری‌، پاکسازی‌، وحدت‌، تجدید و اشک را نشان می‌دهد. دوم اینکه همان‌طور که اشاره شد، باران می‌تواند به نفع شما استفاده شود. یک عکاس بارتجربه در تمام شرایط آب و هوایی می‌تواند عکس‌های هنری زیبایی از شما  با قطره باران را ضبط کند‌. واقعا یک اثر خیره‌کننده. همچنین داشتن یک چتر زیبا در عکس‌ها می‌توانید عکس‌هایی شما را خاص و متفاوت کند.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.