نحوه انتخاب لباس عروس

ویژگی‌های یک مزون خوب

انتخاب مزون خوب و مناسب بسیار مهم است. یک مزون خوب همیشه کارها را هماهنگ می‌کند و با برنامه پیش می‌رود. به عنوان مثال، یک مزون خوب تاریخ دقیق پرو و تحویل لباس را یادداشت کرده و آن را به مشتریان خود اطلاع می‌دهد. یک فروشگاه لباس‌های عروس خوب و مناسب کلکسیونی از لباس ‌هایی که دوخته شده و لباس‌هایی که آماده است را به مشتریان نشان می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های یک مزون حرفه‌ای این است که در کنار یک اتاق پرو عمومی باید یک اتاق پرو احتصاصی نیز داشته باشد که عروس با خیالی آسوده‌تر لباس خود را بررسی نماید.

راه‌های انتخاب لباس عروس

قطعا همه عروس‌ها دوست دارند که در روز عروسی خود مجلل و باشکوه باشند. یکی از لازمه‌های این مهم لباسی زیبا و مناسب برای عروس می‌باشد. موردی که شاید در میان عروس‌ها متفاوت باشد، سبک لباس و جدید و قدیمی بودن یا سنتی و مدرن بودن لباس است. اما قطعا همه عروس‌ها یک مورد مشترک دارند و آن هم این است که همه عروس‌ خانم‌ها دوست دارند در روز عروسی خود شگفت‌انگیز،مجلل و باشکوه باشند و نگاه همه را به خود جلب کنند. انتخاب لباس مناسب مانند دیگر برنامه‌های یک مراسم عروسی نیازمند زمان، برنامه‌ریزی دقیق، صبر و حوصله فراوان (قابل توجه دامادهای عزیز) است.

راهنمای انتخاب لباس عروس

در زیر نکات مهم و پرکاربرد در انتخاب لباس زیبا و مناسب را خدمتتان ارایه می‌نماییم.

  • محل برگزاری جشن و تم‌ها را در نظر بگیرید.
  • حتما از فروشگاه‌های لباس عروس از نزدیک دیدن کنید.
  • با کمک افراد باتجربه خرید کنید.
  • زمان‌بندی مناسب برای انتخاب لباس عروس خود داشته باشید.
  • انتخاب یا خرید لباس را به ماه‌های آخر موکول نکنید.
  • زمان برگزاری مراسم را در نظر بگیرید.
  • تناسب مدل لباس عروس با فرم بدنتان را در نظر داشته باشید.
  • تناسب لباس عروس و اجزای آن با مدل مو و دسته گل عروس و غیره از اهمیت زیادی برخوردار است، پس توجه لازم و کافی را برای این منظور داشته باشید.
  • راحتی در لباس عروس مهم است چون شما یک روز را در آن لباس سپری خواهید کرد پس هنگام انتخاب لباس عروس راحت بودن در لباس عروس را در نظر داشته باشید.

سفارش دوخت لباس عروس

شما می‌توانید یک لباس را سفارش داده و سپس اندازه‌ها را با خیاط نهایی کنید تا طبق سایز شما لباس دوخته ‌شود. البته در تهیه لباس به این روش هزینه زیادی را باید پرداخت کنید، اما در نهایت لباس جذاب و خاص طبق سلیقه شما دوخته می‌شود و کاملا اندازه شما خواهد بود و از هر نظر بهترین و زیباترین حالت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

یکی از معایبی که این روش دارد این است که لباس شما تا زمانی که شما زنده هستید (انشاالله 120 سال بعد) وبال گردنتان خواهد بود و به واسطه طراحی خاص و حساسیت این لباس برای هر خانه‌ای که می‌خواهید تغییر دهید باید به فکر جای مناسب برای لباس شب مراسم‌تان هم باشید.

سفارش دوخت اجاره‌ای

این روش هم به این صورت می‌باشد که شما سفارش دوخت لباس برای شب عروسی‌تان را می‌دهید و لباس طبق سلیقه و اندازه شما دوخته خواهد شد و سپس بعد از مراسم، عروس لباس را به مزون تحویل می‌دهد. در این روش دیگر مشکل جای مناسب برای لباس را نخواهید داشت.

اجاره لباس عروس از مزون

سومین روشی که شما می‌توانید یک لباس برای شب مراسم‌تان داشته باشید، اجاره یا خرید یک لباس آماده از مزون چرخچی می‎باشد.

میزان بودجه در نظر گرفته شما می‌تواند در اجاره لباس یا خرید آن تاثیرگذار باشد. اجاره لباس آماده به صرفه‌ترین روش تهیه لباس می‌باشد. این روش شاید کمی حوصله شما را سر ببرد، زیرا باید لباس‌های زیادی را پرو کنید تا اولا متوجه شوید که سایز کدامیک از آنها به شما نزدیک است، دوما شما تنها قادر هستید تا از مدل‌های موجود یکی را انتخاب کنید و نمی‌توانید دقیقا با توجه به طرح و رنگ دلخواهتان انتخابی داشته باشید.

مزون چرخچی

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.