بهترین یقه برای لباس عروس را چگونه انتخاب کنیم؟

کد مطلب : 94
تعداد بازدید : 1510
1401/09/10
یکی از مهمترین قسمت های لباس عروس یقه آن است. از بروزترین یقه ­هایی که در دوخت لباس عروس استفاده می­ شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بهترین یقه برای لباس عروس را چگونه انتخاب کنیم؟

لباس عروس با یقه مدل Sweetheart یا دلبری

این مدل یقه شکلی شبیه به قلب دارد. اگر سینه هایی زیبا دارید انتخاب لباس عروس با یقه دلبری فرصت مناسبی برای نشان دادن آنهاست. این مدل توجه همه را به سینه‌های شما منعطف می‌کند به همین دلیل در صورتی که تمایل چندانی به دیده شدن سینه ها ندارید می توانید یقه را کمی بالاتر در نظر بگیرید.

لباس عروس با یقه مدل Straight یا یقه دکلته

این مدل یقه به صورت کامل سینه و بالای آن را پوشش می‌دهد. اگر تصمیم دارید لباس عروس بدون بند بپوشید این مدل را پیشنهاد می‌کنیم. این مدل یقه برای خانم‌هایی که شانه‌های خوش فرم دارند بسیار مناسب است.

لباس عروس با یقه مدل V-Neck یا یقه هفت

یقه هفت بهترین انتخاب برای عروس‌هایی با گردن کوتاه است. این یقه گردن را کشیده‌تر نشان می‌دهد و می‌توانید جواهرات مناسبی با آن ست کنید. این یقه حتما دارای بند و آستین است و امکان اصلاح فرم شانه‌ها را به شما می‌دهد.

لباس عروس با یقه مدل One-Shoulder یا یقه رومی

برای عروس‌هایی که تصمیم دارند متفاوت باشند یقه رومی گزینه مناسبی است. این مدل یقه از الهه‌های رومی الهام گرفته شده و می‌تواند زیبایی جواهرات شما را نشان دهد. در ضمن در صورتی که تمایل ندارید از لباس زیر استفاده کنید این یقه گزینه مناسبی است. 

لباس عروس با یقه مدل Off-the-Shoulder یا یقه افتاده

این مدل یقه بسیار زیبا، می‌تواند زیبایی شانه‌ها شما را نشان دهند. البته لازم به ذکراست که اگر بازوهای بزرگی دارید بهتر است از انتخاب این یقه اجتناب کنید؛ چرا که زیبایی این یقه روی بازوهای شما تمرکز دارد.

لباس عروس با یقه مدل Scoop یا یقه U شکل

این مدل یقه این توانایی را دارد که بالاتنه ی زیبای شما را برجسته کند. از آنجایی این یقه با بند دوخته می شود می تواند فرصت مناسبی برای پوشیدن لباس زیر مناسب و فرم دادن به سینه ها ایجاد می کند. این مدل یقه گردن شما را بلندتر نشان می‌دهد.

لباس عروس با یقه مدل Halter یا یقه هالتر

یقه مدل هالتر از مدرن ترین انواع یقه است. این یقه توانایی این را دارد که گردن شما را پوشش دهد. در ضمن به کمک آن می‌توانید زیبایی بازوهای خود را به نمایش بگذارید. یقه هالتر شما را از دیگران متمایز می‌کند؛ فقط کافی است که جسارت انتخاب آن را داشته باشید.

لباس عروس با یقه مدل Jewel یا یقه جواهر

این مدل یقه تمام قسمت سینه شما را پوشش می‌دهد. این انتخاب برای خانم هایی که بالا تنه کوچک دارند بهترین انتخاب است. از آنجایی که استفاده از این یقه فرصت استفاده از جواهرات را از شما می‌گیرد، قسمت سینه با پارچه های زیبا و منقش دوخته می‌شود.

لباس عروس با یقه مدل Portrait یا یقه پرتره

این مدل یقه شباهت زیادی به یقه افتاده دارد. با این تفاوت که در این مدل بازوها کاملا پوشش داده می شود. پس اگر بازوهای بزرگی دارید به کمک این یقه، آنها را پوشش دهید. این یقه شبیه به یقه دلبری نیز طراحی می‌شود با این تفاوت که بندهای پهن آن روی بازوها ثابت می‌شوند. 

لباس عروس با یقه مدل Empire یا یقه سلطنتی

این مدل یقه برای لباس عروس سلطنتی بسیار مناسب است. از آنجایی که دامن این مدل لباس ساده طراحی می‌شود، یقه کشیده و مربعی شکل آن به شما کمک می‌کند شانه ای کشیده و زیبای خود را نمایش دهید. این یقه گردن شما را کشیده‌تر خواهد کرد و بندهای آن دقیقه در انتهای شانه قرار می‌گیرد. یقه سلطنتی برای خانم‌هایی که بالا تنه کوچک دارند مناسب به نظر می‌رسد.

لباس عروس با یقه مدل high یا ایستاده

این مدل یقه روی گردن جمع می‌شود و تمام بالاتنه شما را پوشش می‌دهد. اصولا قسمت سینه این لباس عروس با پارچه های طرح دار دوخته می‌شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. این مدل یقه برای خانم هایی که گردن کشیده دارند مناسب است.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس اختصاصی را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha