انتخاب لباس عروس متناسب با افراد لاغر

کد مطلب : 128
تعداد بازدید : 1758
1401/11/12
افراد لاغر به دنبال لباس عروسی هستند که لاغری آن ها را پنهان کند و آن هارا خوش اندام تر کند. امروزه با تنوع در انواع مدل لباس عروس برای افراد دیگر نگران نباشید و برای خرید لباس عروس به مزون های معتبر مراجعه کنید تا بتوانند لباس عروس متناسب با اندام شما را طراحی و بدوزند . مزون لباس عروس چرخچی با چندین سال سابقه در زمینه طراحی ودوخت لباس عروس میتواند گزینه خوبی باشد. در این مقالخ انواع مدل لباس عروس برای افراد لاغر را باهم بررسی می کنیم.
انتخاب لباس عروس متناسب با افراد لاغر

چه مدل لباس عروسی برای افراد لاغر مناسب است؟

افراد لاغر انتخاب های بیشتری نسبت به افراد تپل دارند ولی خب همه نوع مدل لباس عروس متناسب شما نخواهد بود . چند نکته برای خرید و انتخاب لباس عروس مانند :

 لباس باید حجیم باشد

لباس عروس شما باید به گونه باشد که اندام شما را در عین زیبایی، توپر و خوش اندام نشان دهد. برای این منظور شما می توانید از دامن های پفی و کلوش و پرنسسی و یا دامن های لایه لایه استفاده کنید. این دامن ها به شما کمک می کنند تا لاغری اندامتان را بپوشانید و خودتان را توپر تر نشان دهید. اگر دامن گلدوزی باشد و طرح دار باشد هم کمک زیادی به زیبا نشان دادن اندام شما خواهد کرد. 

بالاتنه لباس نباید دکلته باشد

اافراد لاغری که سایز سینه هایشان کوچک است، نباید از لباس عروس های دکلته استفاده کنند. این نوع لباس ها بر روی اندام ظریف و لاغر زیبا نمی شود و ظاهر نامناسبی به اندام شما خواهد داد. لباس عروسی مناسب شما است که مقداری شانه هایتان را پهن تر نشان دهد. یقه های دلبری این خصوصیت را دارند و شانه ها را پهن و عریض تر نشان می دهند.

جنس لباس عروس نباید ساتن باشد

پارچه های ساتن به دلیل جنس خاصشان، موجب لاغر نشان دادن فرد می شوند و به همین دلیل هم برای افراد لاغر به هیچ وجه مناسب نمی باشند.

از لباس هایی که بالاتنه شلوغ و طرح دار دارند استفاده کنید

بالاتنه های طرح دار و شلوغ، باعث می شود که بالا تنه ی شما توپر تر نشان داده شود. همچنین به پهن تر نشان دادن شانه هایتان هم کمک زیادی خواهد کرد. البته اگر قد کوتاهی دارید، توجه داشته باشید که دامن لباستان طرح دار نباشد چراکه موجب کوتاه تر نشان دادن شما خواهد شد. بالعکس شما باید به دنبال لباسی باشید که از ناحیه ی کمر ( یا بالا تر آن ) طرح های ریز و شلوغ داشته باشد تا شما را کشیده تر نشان دهد. 

دسته گل های بزرگ انتخاب نکنید

برای عروس های ریزه میزه و لاغر اندام، بهتر است که دسته گل های کوچک و جمع و جور داشته باشند تا توی ذوق نزند!

لباس های مدل ماهی را انتخاب کنید

این لباس ها بسیار زیبا هستند و مناسب افراد لاغر چرا که موجب نمایان شدن اندام ظریف و باریک آن ها شده و آن ها را کشیده تر نشان می دهد.

از لباس عروس های آستین دار استفاده کنید

اگر لباس عروس شما دارای آستین توری با رنگ سفید باشد، شانه ها و بازو های شما حجیم تر و زیبا تر نشان داده خواهند شد.

تاج های بلند انتخاب کنید

اگر قد شما کوتاه است، تاج بلند و یا شینیون بالای سر می تواند به بلند تر و کشیده تر نشان دادن شما کمک زیادی بکند.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha