شیک ترین لباس عروس اروپایی و لباس عروس ایرانی

کد مطلب : 130
تعداد بازدید : 663
1401/11/14
جذابیت یک عروس به لباس عروس آن بستگی دارد که امروز با تنوعی ک در مدل های لباس عروس موجود است برای همه نوع سلیقه ای لباس عروس موجود است. لباس عروس اروپایی از ساده ترین و شیک ترین متریال تولید میشود. انواع مدل لباس عروس اروپایی 2022 مانند لباس عروس ساده حریر ، لباس عروس پفی ساتن ، لباس عروس پفی دنباله دار ، و… است. انواع مدل لباس عروس ایرانی نیز با لباس عروس اروپایی برابری می کند و با وجود طراحان ماهر و با تجربه ایرانی شیک ترین لباس عروس باتوجه به سلیقه و نوع اندام عروس خانم طراحی میشود. مزون لباس عروس چرخچی شیک ترین و با کیفیت ترین لباس عروس ها را طراحی ، و اجاره ، به فروش میرساند. در این مقاله به بررسی انواع مدل و قیمت لباس عروس اروپایی میپردازیم.
شیک ترین لباس عروس اروپایی و لباس عروس ایرانی

انواع مدل لباس عروس اروپایی

ویژگی صلی لباس عروس اروپایی سادگی آن است. معمولا لباس عروس اروپایی با پارچه های ساتن ، حریر طراحی میشوند. زیبایی فوق العاده لباس عروس و در عین حال سادگی آن برازنده عروس خانم های ایرانی است. لباس عروس ایرانی با طراحی و تنوع در دوخت و انواع پولک کاری ، سنگ کاری و.. با نمونه لباس عروس اروپایی برابری می کند. لباس عروس اروپایی به دلیل سادگی زیاد قیمت پایین تری دارد در عین حال متریال به کار رفته در ان بسیار با کیفیت است.

  • لباس عروس پرننسی
  • لباس عروس مدل ماهی
  • لباس عروس یقه دلبری
  • لباس عروس ساتن آستین دار

از جمله انواع مدل لباس عروس اروپایی هستند که برای هر نوع اندام ، لاغر ، چاق طراحی و دوخته میشود.

مزون لباس عروس چرخچی نازی آباد با چند سال تجربه در زمینه طراحی و دوخت انواع مدل لباس عروس ایرانی توانسته مشتریان زیادی به خود جلب کند.

چگونه بهترین لباس عروس 2023 را انتخاب کنیم؟

اگر شما هم عاشق طراحی و تور ساده لباس عروس اروپایی هستید میتوانید با مشاهده در وبسایت های مزون لباس عروس ، عکس های آن ها را به مزون لباس عروسی که قصد اجاره و خرید لباس عروستان را دارید نشان دهید و لباس عروس مشابه را تحویل بگیرید. انتخاب لباس عروس پوشیده نیز در سال 2022 یکی از پر طرفدار ترین مدل لباس عروس ایرانی بوده است.

مدل لباس عروس A-line کلوش عروس

از قدیم یکی از محبوب ترین مدل های دامن، دامن های کلوش بوده. این مدل چین و پف مدل پرنسسی را ندارد و ساده تر است و همچنین باعث می‌شود بسیار با وقار و زیبا به نظر برسید. حسن طرح A-line این است که برای هر اندامی مناسب است. خصوصا اگر کمی درشت اندام هستید، یکی از بهترین انتخاب ها لباس A-line است. در این مدل، لباس عروس تا کمر چسبان بوده و از کمر به پایین دامن کلوش دارد که پف نسبتا مختصری دارد.

لباس با برش زیر باسن

این طرح برای عروس خانم هایی که کمر باریک و شکم صافی دارند مناسب است، در این مدل لباس تا پایین باسن تنگ بوده و از ناحیه پایین باسن دامن برش خورده و به شکل کلوش یا چین دار است.

اگر فرم اندامتان ساعت شنی است، این مدل لباس عروس برای شما بسیار مناسب است، اما با اندام سیبی شکل بهتر است سراغ این مدل لباس نروید.

لباس عروس مدل ماهی

یکی دیگر از مدل‌های لباس عروس پر طرفدار این روزها، لباس مدل ماهی است. لباس مدل ماهی برای عروس هایی که فرم ساعت شنی دارند مناسب است، این مدل شما را شیک و باریک تر نشان می‌دهد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که قد بلند و اندام کشیده‌ای دارند، اندام سیب یا گلابی، بهتر است سراغ این مدل لباس نروند چرا که فرم ماهی لباس، ران و باسن را درشت تر ازآن چه هست نمایش می‌دهد و از زیبایی و ظرافت عروس می‌کاهد. همچنین بد نیست بدانید که این مدل لباس راه رفتن و حرکت شما را کمی محدود می‌کند؛ پس قبل از انتخاب نهایی با یک لباس مدل ماهی کمی قدم بزنید تا مطمئن شوید این انتخاب خوبی برای شب عروسی‌تان است.

لباس عروس راسته

این مدل لباس، مماس بر بدن و بدون تغییرات و برش خاصی، تا سطح زمین پایین می‌آید و برای عروس‌های لاغر اندام، انتخاب جذاب و زیبایی است. استفاده از مدل لباس راسته عروس، قد شما را بلند تر نشان می‌دهد و باعث می‌شود بسیار متشخص و با وقار به نظر برسید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی انواع لباس عروس اروپایی و لباس عروس ایرانی پرداختیم. شما باتوجه به سلیقه  ونوع فرم صرت و بدن میتوانید لباس عروس خود را طراحی و یا انتخاب کنید مزون لباس عروس چرخچی با بهترین متریال و بهترین قیمت لباس عروس شما را طراحی می کند.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha