لباس عروس کوتاه مخصوص عروس خانم های خاص

کد مطلب : 131
تعداد بازدید : 522
1401/11/15
اکثر عروس خانم ها لباس عروس بلند و پف دار بر روی زمین را می پسندند . اما لباس عروس کوتاه سبک مدرنی از لباس عروس است . با رعایت چند نکته مانند انتخاب اکسسوری عروس مناسب با لباس عروس کوتاه ، شناخت ویژگی های لباس عروس کوتاه و دوخت لباس عروس کوتاه و.. می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید . اکثر مزون های لباس عروس ، لباس عروس کوتاه را اجاره و یا برای فروش دارند با ما در وبسایت عروس چرخچی همراه باشید تا ویژگی های لباس عروس کوتاه و چند نکته طلایی دیگر را برایتان بیان کنیم .
لباس عروس کوتاه مخصوص عروس خانم های خاص

ویژگی های لباس عروس کوتاه

باید به این نکته توجه داشته باشید که لباس عروس کوتاه مناسب برای جشن های خیلی بزرگ در تالار و هتل ها و باغ های خیلی بزرگ نیست . لباس عروس کوتاه مناسب عروسی های کوچک و دوستانه است و مناسب فصل های بهار و تابستان به خصوص این که عروسی در فضای باز بزرگزار شود است .
دوخت لباس عروس کوتاه بسیار ظریف و با دقت باید انجام شود قد لباس عروس نباید تا بالای زانو باشد زیرا جلوه زیبایی به عروس خانم نمیدهد .سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که در عین حال که کوتاه و ظریف است عروس بودن شما را نشان دهد . لباس عروس کوتاه این ویژگی را دارد که با کفش پاشنه کوتاه هم ست شود .

انتخاب لباس عروس کوتاه مطابق با اندام

اگر قد شما بلند است و اندامی لاغر دارید باید لباس عروس با قدی مناسب و دامنی پر چین انتخاب کنید. اگر اندامی چاق دارید میتوانید لباس عروس کوتاه و راسته بدون چین و دکلته انتخاب کنید .اما اگر اندام ساعت شنی دارید لباس عروسی که کمی تا بلای زانو است و مدل دامن آن پفی و چین دار است انتخاب کنید این مدل زیبایی اندام شما را بهتر نشان میدهد .یکی از محبوب ترین و رایج ترین لباس عروس کوتاه ما بین مینی و ماکسی است که اندازه آن تا زانو و کمی بلند تر است و اغلب در دامن این نوع لباس عروس چین و پف کار شده است لباس عروس آستین دار که اغلب از جنس گیپور و تور و دانتل است برای اندام های لاغر و باریک مناسب است .

اکسسوری مناسب با لباس عروس کوتاه

لباس عروس کوتاه برای جشن عروسی ساده و دوستانه است پس نباید اکسسوری پر زرق و برق دار استفاده کنید بلکه متناسب با نوع یقه و مدل لباس عروس اکسسوری خود را انتخاب کنید . معمولا با لباس عروس کوتاه یک جفت گوشواره اویز ساده که با فرم موها و صورتتان هماهنگ است استفاده میشود . حتما از اکسسوری استفاده کنید که جلوه و شکوه زیباتری به لباس عروس بدهد استفاده از دستکش های بلند مناسب برای لباس عروس کوتاه است همچنین گردنبند مروارید و جواهرات خاص میتواند جلوه لباس عروس کوتاه را بیشتر کند .

کفش مناسب با لباس عروس کوتاه

از آنجایی که در لباس عروس کوتاه پاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است بهتر است که حتما از کفش پاشنه بلند و یا با پاشنه های ظریف استنفاده کنید تا ظرافت و زیبایی پاها مشخص شود .

سخن پایانی

اگر به دنبال لباس عروس کوتاه هستید باید به دوخت آن و قد لباس عروس توجه داشته باشید و همراه با کفش پاشنه مناسب نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه ست شود تا زیبایی پاه های شما نمایان شود.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha