معرفی جدیدترین و شیک ترین تور عروس 1401

کد مطلب : 141
تعداد بازدید : 601
1401/11/25
انتخاب تور لباس عروس همانند انتخاب تاج عروس و دسته گل عروس بسیار دشوار است. برای خرید تور عروس باید به تمام جزئیات آن مانند اندازه تور ، تزئینات تورعروس ، و هماهنگی آن با لباس عروس دقت کنید. مزون لباس عروس چرخچی مطالبق با سلیقه و هماهنگی لباس عروس و سایر موارد انواع تور عروس را دارا است که در این مقاله سعی داریم نکات کلی برای خرید تور لباس عروس را برایتان بازگو کنیم.
معرفی جدیدترین و شیک ترین تور عروس 1401

انواع تور عروس

تور عروس تا آرنج

طول تقریبی این نوع تور عروس باید 64 سانتی متر باشد. این مدل تور بیشتر به لباس عروس پرنسسی که دارای دامن پف است بسیار مناسب میشود که برای عروس خانم هایی که جثته ظریف و قد کوتاهی دارند بسیار ایده آل است.

تور عروس تا انگشت

قد این نوع تور تا زانو یا زیر زانو است و برای لباس عروس پف دار و ساده نیز مناسب است. این مدل تور لباس عروس بیشتر خانم های با قد بلند و لاغر ایده آل است.

تور عروس تا زانو

این نوع تور به اندازه تقریبی 114 سانتی متر است و بلند محسوب میشود. این مدل تور عروس برای همه مدل لباس عروس مانند پف دار ، راسته و ساده مناسب است و برای تمام خانم های قد بلند ، قد متوسط و قد کوتاه ایده آل است.

تور عروس هم قد

 این مدل تور عروس متناسب با قد عروس خانم است که لباس عروس را زیبا و شیک تر می کند.

تور عروس دنباله دار

این نوع مدل تور عروس از مچ پا می گذرد و طولی حدود 4متر دارد و برای لباس عروس با دامن ساده مناسب تر است. بهتر است در هنگام عکاسی از این مدل تور استفاده کمید و هنگام ورد به تالار تور را تغیر دهید تا زیر دست و پا آسیب نبیند.

تورسرهای یک طرفه

این نوع تورسرها با مدل گل، تورهایی هستند که یک سمت سر جای می گیرند. این نوع تورها ایده ی جالبی واسه عروس خانم هایی که قصد تور سر خود را در نیمه ی جشن باز نمایند، انتخابی عالی محسوب می شود.

انتخاب تور عروس بر اساس چهره

نکاتی در خصوص انتخاب تور عروس بر اساس چهره قبلا بیان شده که با مطالعه آن میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چهره کشیده

مدل موهای کاربردی برای این نوع چهره ها، اغلب انواع مدل موهای باز می باشد که چهره ی عروس گردتر دیده شود؛ استفاده از یک تاج کوتاه و یک تور آبشاری بهترین ایده برای عروس خانم های با صورت کشیده می باشد.

چهره گرد

برای چهره های با فرم گرد از مدل موهای جمع شده در بالای سر استفاده می شود که متناسب با آن می توانید و البته بهتر است که از تورهای سر شانه بهره ببرید تا زیبایی بیشتری مهمان چهره ی عروس خانم شود.

چهره مربعی

برای چهره های با فرم مربعی می توانید از نوع تور لایه ای بهره ببرید، بر روی تور بلند تور سرشانه جای می گیرد، تورهای سرشانه چهار ضلعی بودن چهره را نمایان تر می کند، اما تورهای بلند معکوس این عمل کرده و به همین دلیل برای چهره های مربعی مناسب می باشند.

چهره مثلثی

چهره هایی با شکل مثلث که برای آن ها از مدل موهای جمع شده در پشت سر استفاده می شود، که با قرار دادن تور در این مدل مو فک نسبتا عریض دیده می شود و تعادل ایجاد می گردد.

تور عروس از کجا بخرم؟

سوالی که همیشه عروس خانم ها میپرسند تور عروس مناسب از کجا بخرم؟ اغلب آرایشگاه هایی که پکیج عروس ارائه میدهدند دارای تورعروس متنوع هستند که آن را اجاره میدهند. البته بهتر است تور عروس خود را از مزون لباس عروسی که لباس خود را تهیه کردید انتخاب کنید تا هماهنگ با سلیقه و لباس عروس باشد. مزون لباس عروس چرخچی انواع تور عروس لاکچری مطابق با هر سلیقه برای شما ارائه میدهد.

جدید ترین تور لباس عروس سال 1401

تور عروس دانتل

جنس پارچه تور عروس از دانتل است که بسیار ظریف و کارشده است و بسته به نوع کیفیت پارچه و تزئینات قیمت متفاوتی دارد.

تور عروس گیپور

پارچه گیپور به دلیل کیفیت و طرح قیمت بالایی دارد ولی تور عروس گیپور هزینه کم تری نسبت به تور عروس دانتل دارد.

سخن پایانی

 مزون لباس عروس چرخچی انواع تور عروس متناسب با هر سلیقه و هماهنگ با لباس عروس ارائه می کند. بهتر است برای انتخاب تور عروس به بورس لوازم عروس و اکسسوری مراجعه کنید تا طرح های مختلفی را مشاهده و انتخاب کنید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha