4 ایده برای عکس و فیلم عروسی

کد مطلب : 201
تعداد بازدید : 426
1402/02/09
با این حال شما انتخاب کرده اید که ازدواج خود را جشن بگیرید، چه یک رویداد مجلل یا یک فرار صمیمی، می خواهید آن (و خودتان) را در بهترین نور ممکن ثبت کنید، با ما باشید تا ایده عکس عروسی به شما ارایه دهیم.
4 ایده برای عکس و فیلم عروسی

زیرا احساساتی که تجربه می‌کنید. و هسته اصلی معنای روز بزرگتان برای شما، چیزهایی هستند که می‌خواهید تا پایان زندگی مشترکتان دوباره آن‌ها را زنده کنید، بازگو کنید و خاطراتشان را زنده کنید.

لبخند نرم بین مادربزرگ و نوه،خنده ای صمیمانه که با دوستان نزدیک به اشتراک گذاشته شد

یا پاک کردن اشک در حین سخنرانی متحرک.

ارزش واقعی عکس های عروسی شما چیزی نیست که 6 ماه یا حتی 6 سال پس از آن رویداد کاملاً از آن قدردانی کنید. آنها پورتالی هستند که از طریق آن نسل های آینده شما را خواهند دید و درک خواهند کرد.

و در حالی که ممکن است زندگی شما در طول سال ها تغییر کند و تغییر کند.خاطرات احساس شما و مهمانانتان در آن لحظات بی انتها خواهد بود.

با این حال، بخش مشکل، در عجله و هیجان یک روز عروسی عادی، این است که این بخش های کوچک زمان، این فرصت های کوچک برای ارتباط، زودگذر هستند.

 با توجه به اولویت‌های بسیار رقابتی و برنامه‌ای که باید به آن پایبند باشید، اغلب این حس وجود دارد که زمان کافی برای انجام همه چیز وجود ندارد. 

1) زمان تنهایی

زمان تنهایی چیست؟

ایده عکس عروسی زمان تنهایی دقیقاً همانطور که به نظر می رسد، در روز عروسی شما یک بلوک عمدی و برنامه ریزی شده حدود 10 دقیقه است  . که می توانید اهمیت و جادوی آنچه را که قرار است رخ دهد را درک کنید. 

در حالی که این ایده عکس‌ عروسی شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. به کاهش سرعت روز شما کمک می‌کنند و به شما لحظه‌ای می‌دهند تا مراقب و متمرکز باشید.

چگونه در روز عروسی خود زمان تنهایی خود را ترتیب دهید

همه را از اتاق بیرون کنید.

با عکاس صحبت نکنید – فقط اجازه دهید ذهن شما سرگردان شود و در خاطرات فرود آید.

از یک فنجان قهوه، چای یا یک لیوان شامپاین لذت ببرید و/یا یادداشت هایی در مورد احساس خود بنویسید.

شاید به زمانی فکر کنید که نامزدتان را ملاقات کردید یا اولین بار که لبخند او را دیدید؟

پارچه لباستان را احساس کنید (اول از تمیز بودن دستانتان اطمینان حاصل کنید!) و حالت نامزدتان را در اولین باری که شما را می بیند تصور کنید. 

2) لباس عروسی / لباس عروس را نشان می دهد

رونمایی از لباس عروس چیست؟ 

یک ایده عکس‌ عروسی رونمایی از لباس عروس است.

یک تجربه لطیف و تکان دهنده برای همه افراد درگیر این است که برای اولین بار شما را ببینند، مو و آرایش انجام شده، درخشان و مثبت در ” لباس” می درخشید.

غیرمعمول نیست که فریادهای هیجان، چند اشک شادی و محموله ای از عشق و حمایت از طرف خانواده و دوستان به گوش برسد.

رونمایی از لباس برای والدین، پدربزرگ و مادربزرگ یا ساقدوش شما نسخه ای کنترل شده و مستند از آن لحظه است. 

چگونه برای والدین، پدربزرگ و مادربزرگ یا ساقدوش خود یک لباس عروسی/لباس عروسی برنامه ریزی کنید

اول از همه، اگر این کاری است که می‌خواهید انجام دهید، باید به همه (والدین/پدربزرگ و مادربزرگ یا بهترین‌ها، عکاس و هر کس دیگری که در حین آماده شدن شما در آن روز حضور دارد) خیلی زودتر اطلاع دهید.

برای بهترین نتیجه، این بدان معناست که شما عکس‌های خانواده/عزیزان خود را از لباس خود در طول فرآیند برنامه‌ریزی نشان نمی‌دهید، آن‌ها را با خود به خرید یا لباس‌های دیگر نمی‌برید. این ممکن است سخت ترین بخش باشد

مادر، خواهر، خاله یا یکی دیگر از نزدیکانتان را برای خرید لباس/لباس، یراق آلات و آماده شدن در روز به شما معرفی کنید.  

در نظر گرفتن بودجه معقول برای استخدام مکان های بزرگ و با نور مناسب برای آماده شدن، یک سرمایه گذاری هوشمندانه است. این نه تنها باعث می‌شود روز شما آرام‌تر شود، بلکه یک پس‌زمینه خیره‌کننده برای آویزان کردن لباس‌هایتان (عملیات عکس‌های بیشتر) و راهی عالی برای لوس کردن خود و ساقدوش‌هایتان فراهم می‌کند.

به خانواده/ ساقدوش‌هایتان اجازه دهید بدانند لباس شما در کدام اتاق/کمد لباس است تا بدانند که زودتر به آنجا نروند. 

عکاس شما یک اتاق مناسب پیدا می کند و همه را در موقعیت مکانی قرار می دهد تا مطمئن شود که لحظه به زیبایی ثبت شده است.

بسیاری از نسخه های مختلف از یک لباس آشکار وجود دارد.

گاهی اوقات والدین / پدربزرگ و مادربزرگ / ساقدوش‌ها با چشمان بسته می‌ایستند، عروس وارد خانه می‌شود و عکاس او را در موقعیت خود راهنمایی می‌کند. قبل از اینکه والدین/پدربزرگ‌ها/پدربزرگ‌ها/ ساقدوش‌ها را تشویق کند که چشمانشان را باز کنند. گاهی اوقات عروس در اتاق منتظر است و پدر و مادر / پدربزرگ و مادربزرگ / ساقدوش ها در را باز می کنند.

مواقع دیگر والدین / پدربزرگ و مادربزرگ / ساقدوش عروس در یک اتاق یا باغ منتظر هستند و عروس از گوشه یا از در می آید. این یک فرصت عالی برای لذت بردن است! 

10 تا 15 دقیقه در تایم لاین خود بگذارید تا چت کنید، بخندید، اشک بریزید به اشتراک بگذارید.

3) نگاه اول

ایده عکس‌ عروسی اولین نگاه چیست؟

نگاه اول معمولاً (تغییرهای مختلفی در موضوع وجود دارد) یک ملاقات خصوصی مدنظر و صحنه‌سازی شده زوج قبل از مراسمشان است که توسط عکاس عروس حرفه‌ای آنها مستند شده است. 

آماده شدن این ایده برای عکس‌ عروسی ممکن است کمی طول بکشد، اما اگر درست انجام شوند کاملاً شگفت انگیز هستند.

چگونه برای اولین نگاه برنامه ریزی کنیم

از قبل برنامه ریزی کنید تا آن را در جدول زمانی خود به کار ببرید.

ترتیبی دهید که آرایش مو و آرایش شما کمی زودتر کامل شود و گل های شما تحویل داده شود (اگر برای عکس ها می خواهید). 

شما (یا عکاستان) باید یک مکان خصوصی و یکنواخت (در صورت امکان) پیدا کنید. آخرین جایی که می خواهید باشید در یک پارک عمومی یا جایی است که افراد زیادی در آن حضور دارند.

اگر مکان جایی نیست که در حال آماده شدن هستید، زمان سفر، سوار شدن و پیاده شدن از ماشین و غیره را نیز در نظر بگیرید.

معمولا اولین نگاه حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. وقت آن است که فقط شما و شریک زندگی خود را در آن غوطه ور کنید. 

4) نامه عاشقانه بنویسید / بخوانید

یک راه عالی برای جشن گرفتن عشق خود در روز عروسی و ایده عکس عروسی، نوشتن یا خواندن (یا هر دو!) نامه ای به همسر یا همسر آینده خود است.

چیزهای جالبی مانند لحظه ای که می دانستید، شریک زندگی تان همان کسی است که می خواهید بقیه عمرتان را با او بگذرانید یا چیزهای عجیب و غریبی که باعث شد عاشق او شوید.

این میتواند یک ایده عکس‌ عروسی منحصر به فرد باشد.

چگونه برای خواندن/نوشتن نامه عاشقانه در روز عروسی برنامه ریزی کنیم

باز هم، باید از قبل برنامه‌ریزی کنید و ترتیبی دهید که عکس‌ها/فیلم‌هایی که در حال نوشتن یا خواندن نامه در طول 5 دقیقه زمان آماده شدن شما هستند گرفته شود.

به این فکر کنید که آیا دوست دارید افراد دیگری در اتاق حضور داشته باشند یا ترجیح می دهید این یک لحظه خصوصی باشد. (این یک دلیل بسیار خوب دیگر برای پیدا کردن عکاسی است که با آن احساس راحتی کنید و بتوانید به آن اعتماد کنید – چنین روز شخصی است).

عکاس/فیلمبردار شما اتاقی با نور مناسب پیدا می کند و به شما راهنمایی می کند که کجا بنشینید یا بایستید. 

نامه را در ذهن خود برای خود بخوانید و به عکاس/فیلمبردار خود اجازه دهید این لحظات را ثبت کند.

می توانید انتخاب کنید که نامه را برای بار دوم برای فیلمبردار خود بخوانید.

ایده عکس عروسی میتواند موارد دیگری هم باشد که ما در این مقاله صرفا به چند مورد از آنها پرداختیم.

هرچیزی که احساس میکنید برای زیباتر شدن عکسهایتان کمک میکند از آن استفاده کنید، برای خود محدودیت نگذارید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha