7 راهکار برای جلوگیری از گریه در روز عروسی

کد مطلب : 202
تعداد بازدید : 446
1402/02/10
یکی از رایج ترین نگرانی هایی که زوج های نامزد در مورد روز عروسی خود دارند، میزان احساسات و به طور مشخص تر،گریه در روز عروسی است .
7 راهکار برای جلوگیری از گریه در روز عروسی

دلایل بسیار متفاوت و واقعا خوبی وجود دارد که باعث گریه در روز عروسی چه چیزی است، و از هر 10 دلیل 9 بار این دلیل از خوشحالی است.

 احساسات زیاد

 احساس بسیار زیاد با هم بودن خانواده، دوستان و جامعه، احساس درک شده است. همه آنها گرم، زیبا، آغوشگر و احساساتی هستند، به خصوص زمانی که گروه بزرگی از خانواده و دوستان را در کنار خود دارید.گریه در روز عروسی یک چیز کاملا طبیعی است اما زیاده روی در آن نه.

و کاملاً طبیعی است که شما در روز عروسی خود همه این احساسات را احساس کنید و آن را با خندیدن، فریاد زدن، کمی عصبی شدن، همه چیز را بیان کنید.

خبر خوب این است که

چند قدم وجود دارد که می‌توانید برای کنترل بیشتر و به حداقل رساندن خرخرهای خجالت‌آور از طریق میکروفون انجام دهید (بله، آنها نیز تقویت می‌شوند!).

البته، زمانی که شما صحبت های صمیمانه خود را می خوانید، ما نمی خواهیم جلوی این احساسات را بگیریم. اما، یک خط باریک بین بیان واقعی خود و شاید خراب کردن لحظه وجود دارد.

ما یک تشریفات کامل با تمام امکانات لازم شما هستیم. چیزی که ما از نزدیک دیده‌ایم که زوج‌ها در این مواقع چه واکنشی نشان می‌دهند.

ما متوجه شدیم که یک نقطه عطف بین باز بودن و آسیب پذیر بودن و واقعاً ناتوانی در مهار هق هق و آن هجوم واقعی احساسات وجود دارد.

 هنگامی که آن نقطه اوج رخ می دهد، فردی که گریه می کند دیگر واقعا نمی تواند چیزی از دیگران جذب کند و آن وقت است که کمی مشکل ساز می شود.

گریه در روز عروسی

گریه در روز عروسی باعث میشود شما گوش ندهید، یا مشاهده نکنید، دیگر چیزها را نمی‌پذیرید.

 آرایش شما به هم ریخته است، مژه هایتان روی گونه هایتان شنا می کنند و نمی توانید آنچه را که در حال وقوع است جذب کنید. و این مراسم شماست و وقتی در آن حالت هستید، روز در یک چشم به هم زدن می گذرد و شما نمی توانید بسیاری از مراسم را در حافظه خود نگه دارید زیرا واقعاً در طول آن حضور ندارید.

بنابراین، ما کاملاً می خواهیم شما احساسات خود را داشته باشید، اما گریه در روز عروسی و زیاده روی در آن، این اشتباه است.

استراتژی 1: از افراد مناسب برای عروسی خود خدمات بگیرید

فروشندگان حساس و با تجربه را استخدام کنید.

به طور خاص، آرایشگر، آرایشگر، عکاس و جشن/مسئول شما. این افراد باید بدانند که چه کاری انجام می دهند و نقاط فشار در روز و جدول زمانی شما کجاست.

به دنبال فروشندگانی باشید که بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید و با آنها بخندید و بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

 زیرا اگر آن را داشته باشید، احتمال زیادی وجود دارد که در آن روز با آنها احساس راحتی کنید و آنها می توانند به حفظ روحیه سبک و قابل کنترل کمک کنند و به جای اینکه تحت فشار و آزمایش قرار بگیرند، روز را طی می کنند. ما این را نمی خواهیم.

استراتژی 2: نگاه اول / لمس / دعا را در نظر بگیرید

سنت شکنی یا به چالش کشیدن انتظارات دیگران می تواند ترسناک باشد، اما این ممکن است کمک کند.

با عکاس خود در مورد گرفتن عکس های خصوصی قبل از مراسم چت کنید. این می تواند بسیار رمانتیک باشد، اما همچنین یک افزودنی بسیار کاربردی برای روز شما باشد، زیرا جدول زمانی شما را آزاد می کند تا بعد از مراسم خود یک ساعت اضافی را با خانواده و دوستان خود بگذرانید. همچنین ممکن است به آرامش بخشی از اعصاب شما کمک کند و به نوبه خود، اشک های شما را کاهش دهد.

نگاه اول بسیار ساده است، عکاس شما شما و نامزدتان را که برای اولین بار همدیگر را به صورت عروسکی می بینید، می گیرد.

اولین لمسی که دیدم مردم این کار را در گوشه ای، از طریق پنجره یا پشت به پشت انجام می دهند و هنوز هم نگاه اول را غافلگیر می کند اما لمس یکدیگر و چت کردن با یکدیگر را قبل از مراسم شما احساس می کند.

و نماز اول وقت زمانی است که همدیگر را نمی بینید و لمس نمی کنید، اما صدای همدیگر را می شنوید در حالی که قبل از شروع مراسم دعا می خوانید. هنوز هم همان تأثیر را دارد، یعنی شما هر دو را به هم متصل می کند و احساس آرامش بیشتری در لحظه می کند.

استراتژی 3: یک برنامه زمانی مناسب برای عروسی طراحی کنید

شما روی جدول زمانی روز عروسی خود با همه فروشندگان خود در مرحله پیشبرد و برنامه ریزی کار خواهید کرد.

بنابراین مطمئن شوید که زمان اضافی را برای با هم بودن و انعکاس و جذب آنچه که اتفاق می افتد (یا فقط اتفاق افتاده) و آنچه در اطراف شما می گذرد در نظر بگیرید. همه را برای گریه نکردن وارد کن.

با انجام این کار، شیر فشار را در طول روز بالا می برید، در شرایطی که می تواند یک موقعیت زودپز مطلق باشد. و هیچ چیز باعث اشک نمی شود مانند دیر رسیدن، کمبود وقت یا ترسیدن از اینکه همه چیز خیلی سریع از بین می رود.

استراتژی 4: یک تمرین مراسم عروسی داشته باشید

برای آن دسته از زوج هایی که در حال حاضر کمی مضطرب هستند، فقط این کار را انجام دهید.

همه چیز در احساس شما در روز تفاوت ایجاد می کند.

اگر بتوانید در محل مراسم خود در همان ساعت از روز و در همان نقطه ای که مراسم واقعی را برگزار می کنید تمرین کنید، باعث می شود همه چیز کاملا واقعی باشد و آن عنصر شگفتی و بسیاری از احساسات بزرگ شما در روز را از بین ببرد.

همچنین عوامل بسیار کوچکی وجود دارد که ممکن است شما را در روزی که می‌توانید از آن عبور کنید، غافلگیر کنند. مثلا اگر راهروی راهرو یا راهپیمایی شما طولانی باشد و آهنگ شما به اندازه کافی طولانی نباشد، چه؟

اجرای مراسم می تواند به کاهش برخی از آن احساسات اضطرابی کمک کند که ممکن است باعث شود احساس ناراحتی کنید یا در مورد چگونگی پیش رفتن مطمئن نباشید.

استراتژی 5: در طول روز تغذیه خوبی داشته باشید

اینجا با من بمان، مهم است.

پذیرایی را از قبل ترتیب دهید یا شخصی را مسئول نگهداری مواد غذایی تازه، سالم قرار دهید تا در طول روز انرژی شما را تامین کند.

اکثر مهمانی‌های عروسی در سحر برگزار می‌شوند و ساعت‌ها را صرف آرایش و آرایش می‌کنند و اغلب همه بسیار هیجان‌زده و کمی عصبی هستند. و بنابراین تمایل دارند که غذا نخورند، به خصوص اگر چیزی از قبل آماده نشده باشد.

شما انبوهی از قند نمی خواهید، زیرا آنچه بالا می رود باید پایین بیاید و نمی خواهید حدود ساعت 3 بعد از ظهر، درست قبل از اینکه در راهرو قدم بزنید، از بالای قند خود سقوط کنید.

شما می خواهید سطح انرژی خود را ثابت نگه دارید، بنابراین ما در مورد میوه ها و آجیل ها، کراکرها، دیپ ها و انبوه آب صحبت می کنیم!!

استراتژی 6: موسیقی عالی داشته باشید

من در مورد مراسم یا پذیرایی صحبت نمی کنم – می دانم که شما این موضوع را پوشش داده اید. من در مورد زمانی صحبت می کنم که شما آماده می شوید!

با آهنگ‌های شاد و خواندنی یا هر چیزی که بیشتر به شما آرامش می‌دهدیک لیست تهیه کنید.

ما واقعاً می‌خواهیم که همه عناصر روز شما در مسیر درست حرکت کنند تا شما در جلو، بهترین احساس را داشته باشید!

با همه اینها که گفته شد، اگر این استراتژی ها سیل اشک های شادی را متوقف نکنند، در اینجا چند نکته اضافی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

بهترین ریمل ضد آب و پودر سفت کننده را که می توانید داشته باشید داشته باشید. در جلسه آزمایشی خود با آرایشگر خود صریح و صریح باشید.

آنها همه چیز را به پایان رسانده اند، آنها بارها آن را دیده اند و می توانند توصیه های حرفه ای برای حفظ شادابی شما در طول روز ارائه دهند.

برای جلوگیری از گریه در روز عروسی از شوخی های درونی با نامزدتان استفاده کنید. هر زوجی که من ملاقات کرده‌ام، لغات یا شوخی‌هایی دارند که باعث می‌شود آنها لبخند بزنند یا بخندند.

اگر می‌توانید احساس کنید که احساسات شما بسیار زیاد شده است. این کلمه را بگویید، یا نامزدتان را وادار به گفتن آن کنید، به مهمان خود بگویید، و از آن برای بلند کردن شیر فشار در لحظات سخت استفاده کنید.

حواس خود را پرت کنید. می توانید این کار را با فشار دادن زبان خود به سقف دهان انجام دهید. شما واقعا نمی توانید گریه کنید در حالی که روی آن تمرکز دارید!

اگر کفش‌های بسته دارید، انگشتان پای خود را تکان دهید – راهی برای بی قراری بدون عصبی کردن دیگران، به علاوه این کمک می‌کند تا خون به مغز کوچک فقیرتان که دچار کمبود اکسیژن است بازگردد.
یک نقطه در افق یا لاله گوش نامزدتان را انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید.

تنفس آرام مدیتیشن، عمیق در معده و رها کردن آرام نفس می تواند به آرامش و تمرکز شما نیز کمک کند.

به خاطر داشته باشید که عروسی شما متفاوت از هر چیز دیگری است که تا به امروز در زندگی خود تجربه کرده اید، این یک ترن هوایی است. پیش بینی. شادی تسکین. آمیخته با موج عشق و غرور و رضایت و همه اینها چیزی است که عروسی را شگفت انگیز می کند. بنابراین، اگر گریه در روز عروسی پیش آمد آن را رها کنید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha