چه لباس عروسی شما را لاغرتر نشان می دهد؟

کد مطلب : 227
تعداد بازدید : 376
1402/03/04
یافتن لباس عروس مناسب برای بسیاری از عروس خانم ها بخش هیجان انگیز برنامه ی عروسی محسوب می شود.
چه لباس عروسی شما را لاغرتر نشان می دهد؟

یافتن لباس عروس مناسب برای بسیاری از عروس خانم ها بخش هیجان انگیز برنامه ی عروسی محسوب می شود. هنگامی که چشمان خود را میبندید و خود را در لباس عروس تصور میکنید، احتمالا زیباترین و رویایی ترین لباس عروس را که جلوه باشکوهی به شما بخشیده است را میبینید.

تعداد زیادی از عروس خانم ها به دنبال لباس عروسی هستند که آنها را لاغر نشان دهد تا ظاهر مناسب تری داشته باشند. چه به دنبال لباس عروسی باشید که منجوق دوزی و تزئینات فراوانی داشته باشد و چه دنبال لباس ساده ای باشید، لباس های زیادی وجود دارد که شما را لاغر تر نشان میدهند.

لباس عروس پفی، پرنسسی، مدل A-line و … تنها راه برای اینکه در لباس عروس احساس زیبایی و خاص بودن کنید نیستند.

در ادامه نکاتی وجود دارد که به شما کمک میکند تا لبا عروس مناسبی داشته باشید و در آن لاغر به نظر برسید.

چگونه در لباس عروس لاغر به نظر برسیم؟

پیدا کردن لباسی که از نظر ظاهری و احساسی برای شما کارآیی داشته باشد و در عین حال شما را خوش اندام و لاغر نشان دهد، اهمیت زیادی دارد. باید شروع کنید به پوشیدن و امتحان کردن مدل های مختلف لباس عروس. حتی لباسی که دلسرد کننده به نظر می رسد را امتحان کنید. ممکن است با پوشیدن لباس نظرتان تغییر کند.

این که شما عاشق یک لباس شده اید با اینکه واقعا آن لباس مناسب شماست یا نه متفاوت است. لباس عروس مدل ترومپت بر خلاف مدل ماهی قسمت زانو را هم در زیر لباس میپوشاند و دردسر کمتری هنگام راه رفتن خواهید داشت. لباس های ترومپت شما را لاغر تر نشان میدهند.

اگر دامن لباس شما حجیم باشد یا ظاهر لباس فوق العاده چشمگیر باشد، عروس را لاغر تر نشان میدهد.

یکی از مهمترین کارهایی که هنگام پرو مدل های مختلف لباس باید انجام دهید این است که اگر احساس خوبی در لباس ندارید، لباس دیگری را امتحان کنید. لباس باید بازتابی از استایل دلخواه شما باشد و به شما احساس جذابیت و اعتماد بنفس دهد.

به عنوان مثال، دامن هایی که شکل منحنی دارند(دامن های Fit flare) شما را لاغر نشان می دهد. این دامن ها خطوط بدن شما را دنبال میکنند و همین باعث می شود که لاغرتر و قد بلند تر به نظر برسید.

لباس مدل a-line یا کلوش، مدل دیگری است که برای انواع اندام ها مناسب است به خصوص افرادی که میخواهند لاغر به نظر برسند. این مدل کمر را باریک نشان داده و در ناحیه باسن برجسته می شد.

به طور کلی در قسمت هایی از بدن جذب است تا استایل ایده آلی به شما ببخشد. یقه دور کمر لباس عروس بسیار مهم است و در استایل شما نقش کلیدی دارد. یقه های زاویه دار مانند یقه 7 انتخاب خوبی برای عروس خانم هایی که میخواهند لاغر به نظر آیند میباشد.

یک لباس نامناسب نه تنها باعث می شود که فرد نامناسب به نظر برسد، بلکه می تواند وزن ناخوشایند و زیادی را به او اضافه کند. حتما از افراد متخصص کمک بخواهید تا لباس دلخواهتان را داشته باشید.

نکات مهم برای اینکه در لباس عروس لاغر و اندامی به نظر برسید
توصیه های زیر ممکن است به شما کمک کند به طرق مختلف از اضافه وزن در روز عروسی خود جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که لاغری کافی نیست و شما باید جذاب هم به نظر برسید.

قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد لباس عروسی خود، فرم بدنتان را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که میخواهید چه فرم اندامی داشته باشید. اگر وقت آزاد دارید در اسرع وقت به باشگاه بروید و به مربی بگویید که میخواهید روی چه نقاطی از بدنتان تمرکز کنید. رژیم غذایی هم میتوانید داشته باشید.

لباس هایی که طرح های عمودی دارند باعث می شوند اندامی تر و لاغر تر به نظر برسید. همین امر در مورد الگو ها و اشکال عمودی نیز صدق میکند. آنها شما را قد بلند تر نشان می دهند.

به خاطر داشته باشید که بر خلاف تصور رایج، رنگ سفید مانند رنگ مشکی نیست که شما را قد بلند و لاغر نشان دهد. پوشیدن لباس سفید، منحنی های بدن شما را بیشتر برجسته می کند و به چشم می آید. به همین لباس ساده نمی تواند شما را لاغر نشان دهد و باید گلدوزی و طرح های عمودی شکل روی آن کار شده باشد. به خصوص اگر طرح ها به صورت مورب باشند، به شما کمک بیشتری میکنند.

نکته کلیدی این است که پارچه ساده را بیش از حد روی چربی های بدنتان قرار ندهید. به عنوان مثال لباس عروس با دامن A شکل بدن شما را لاغر تر به نمایش می گذارند.

در نهایت، جواهرات زیبایی انتخاب کنید. گوشواره های بلند یک راه عالی برای بلند نشان دادن گردن است. اگر گردنبند خیلی نزدیک به گردن پوشیده شود، میتواند ظاهر گردن شما را کوتاه و چاق نشان دهد.

استرس داشتن در روز عروسی آخرین چیزی است که با آن دست و پنجه نرم می کنید. چند ماساژ و مدیتیشن در روز های نزدیک به عروسی می تواند برای ظاهر شما معجزه کند.

مراقب وضعیت جسمی خود باشید. اگر این دستورالعمل ها را انجام دهید، احساس می کنید که زیباتر از همیشه به نظر می رسید. به یاد داشته باشید که تا حد ممکن آرایش کمتری روی گونه هایتان داشته باشید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha