ترفندهای پرو لباس عروس

کد مطلب : 238
تعداد بازدید : 349
1402/03/15
یکی از مهم ترین کارهای عروسی خریدن لباس عروس است که برای آن باید دقت و توجه کافی را داشته باشید. خرید لباس عروس بدون پرو ممکن نیست. اما باید بدانید که پرو لباس عروس ترفندهای خاصی دارد که با دانستن آن ها می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
ترفندهای پرو لباس عروس

پرو لباس عروس یک مرحله حیاتی در آماده‌کردن مقدمات عروسی است. شما باید برای پرو لباس عروس وقت کافی بگذارید و این کار را بادقت انجام دهید؛ زیرا شما قرار نیست که هر روز لباس عروس انتخاب کنید. هیچ‌چیز بدتر از این نیست که در زیباترین شب زندگی‌تان، لباسی بپوشید که در آن احساس راحتی نمی‌کنید پس لباس عروسی را انتخاب کنید که بهترین باشد تا در شب عروسی به زیبایی بدرخشید.

پرو لباس عروس

برای انتخاب یک لباس عروس مناسب و متناسب با اندامتان هنگام پرو به نکاتی که در این مطلب بیان می‌کنیم توجه کافی داشته باشید.

برای پرو لباس عروس همراهان صادق را با خود ببرید

هنگام پرو لباس عروس تعداد زیادی از افراد را همراه خود نبرید؛ بلکه فقط دو نفر از افرادی که صادقانه نظرشان را اعلام می‌کنند و سلیقه‌شان به شما نزدیک است را همراه خود برای پرو لباس عروس ببرید.

بردن تعداد زیادی همراه سبب می‌شود که شما در انتخاب دچار مشکل گردید؛ زیرا ایده‌ها و نظرات افراد با یکدیگر متفاوت است. هر بار که لباسی را پرو می‌کنید عکسش را برای نیمی از فامیل و دوستان نفرستید و نظرخواهی نکنید؛ زیرا فقط گیج‌تر می‌شوید.

همه چیز را بپرسید

بعد از انتخاب لباستان شما باید ودیعه را پرداخت کنید و درباره قیمت نهایی لباس اگر نیاز به سنگ‌دوزی و کارهای دیگری دارد صحبت نمایید تا در پایان غافلگیر نشوید و مجبور نباشید علی‌رغم میلتان هزینه زیادتری بپردازید. پس از همان ابتدا درباره تخفیف، زمان تحویل و قیمت نهایی صحبت نمایید.

لوازم‌آرایش را با خودتان همراه ببرید

شما هر روز که نمی‌خواهید به پرو لباس عروس بروید؛ بنابراین باید روزی که برای پرو می‌روید تا حتی‌الامکان مجهز باشید و چند قلم لوازم‌آرایش همراهتان ببرید تا هنگام پرو رنگ و لعابی به چهره‌تان بدهید. این‌گونه بهتر می‌توانید لباس عروس موردنظر خود را انتخاب کنید.

لباس عروس‌های مختلف را امتحان نمایید

چند لباس عروس مختلف را امتحان کنید حتی اگر آنها را دوست ندارید تا بتوانید دریابید کدام مدل برازنده اندام شماست. از این کار خجالت نکشید؛ زیرا شما فقط یک‌بار لباس عروس می‌پوشید.


به نظرات مشاوران مزون توجه کنید

به نظرات مشاور مزون که خبره این کار است، گوش دهید و اولویت‌های خود را با او در میان بگذارید تا بتواند راهنمایی‌تان نماید. نظرات او را هم محترم بشمارید؛ زیرا او عروس‌های زیادی با اندام‌های متفاوت را برای انتخاب لباس راهنمایی نموده است.

لباس عروستان باید اندازه‌تان باشد

سایز لباس عروس با سایز لباس‌های دیگرتان متفاوت است پس انتظار نداشته باشید که سایز لباس عروسی‌تان مانند لباس‌های دیگرتان باشد. به خیاط یا فروشنده بگویید که لباسی را می‌خواهید که اگر تا عروسی‌تان لاغر شدید نیز بتوانید آن را به تن خود اندازه نمایید.

با لباس دلخواهتان بچرخید

هنگام پرو لباس عروستان با آن راه بروید، بنشینید تا اطمینان یابید که لباس برای شما راحت است یا خیر. چنانچه در بخش دنیای مد نمناک اشاره کرده‌ایم لباسی را که هنگام راه‌رفتن برایتان مشکل ایجاد می‌کند یا در هنگام نشستن برایتان تنگ است را انتخاب نکنید.

شما باید در لباس عروستان راحت باشید و از اول تا آخر عروسی در عذاب نباشید. مطمئن شوید که در لباس عروس به‌راحتی می‌توانید تکان بخورید. اگر لباستان آستین‌دار است مطمئن شوید که می‌توانید به‌راحتی دستتان را بالا بیاورید.

تور عروس را نیز تست کنید

هم‌زمان با لباس عروستان تور عروس را نیز امتحان نمایید تا اگر لباستان تغییری لازم دارد این تغییر را زودتر انجام دهید. اگر لباس عروس دنباله‌دار را انتخاب نمودید باید بلندی تور به‌اندازه‌ای باشد که فاصله مناسبی بین ادامه لباس عروس و تور به وجود آید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

برچسب ها
# پرو لباس عروس # ترفندهای پرو لباس عروس # برای پرو لباس عروس همراهان صادق را با خود ببرید # همه چیز را بپرسید # لوازم آرایش را با خودتان همراه ببرید # لباس عروس های مختلف را امتحان نمایید # به نظرات مشاوران مزون توجه کنید # لباس عروستان باید اندازه تان باشد # با لباس دلخواهتان بچرخید # تور عروس را نیز تست کنید # لباس عروس بابل # لباس عروس بابلسر و لباس عروس ساری # لباس عروس قائمشهر # لباس عروس آمل # لباس عروس # خرید لباس عروس # فروش لباس عروس # اجاره لباس عروس # سفارش لباس عروس # دوخت لباس عروس # طراحی لباس عروس # قیمت لباس عروس # مزون سیمین چرخچی # مزون چرخچی # لباس عروس جدید # لباس عروس 2023 # طراحی و دوخت لباس عروس # الگوی لباس عروس # کارت عروسی # اکسسوری لباس عروس # لباس فرمالیته عروس # تاج عروس # پابند عروس # یقه لباس عروس # لباس عروس پرنسسی # خرید لباس عروسی # لباس عروس محمودآباد # لباس عروس نور # لباس عروس نوشهر # لباس عروس چالوس # لباس عروس عباس آباد # لباس عروس مازندران

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha