چه اندام هایی می توانند لباس عروس مدل ماهی بپوشند؟

کد مطلب : 245
تعداد بازدید : 573
1402/03/22
لباس عروس مدل ماهی(پری دریایی) انتخاب مناسبی برای عروس هایی است که میخواهند ظاهر شگفت انگیز و خیره کننده ای در روز عروسی خود داشته باشند. این مدل لباس عروس، از سال 2019 تا کنون جز محبوب ترین مدل های لباس عروس محسوب شده است.
چه اندام هایی می توانند لباس عروس مدل ماهی بپوشند؟

نکات و راهنمایی های کاربردی برای پوشیدن لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی نام خود را از شکل لباس و مدل دامن گرفته است؛‌ چرا که طرحی مشابه دم ماهی دارد. لباس عروس پری دریایی برای جلوه دادن منحنی های بدن عالی است و ان را به یکی از بهترین شکل های ساعت شنی تبدیل میکند. این همچنین یک انتخاب عالی برای عروس هایی است که به دنبال یک سبک مد و جذاب هستند. دامن مدل دم ماهی بسیار زیبا است.

لباس عروس مدل ماهی مناسب چه کسانی است؟

این لباس مناسب افرادی است که فیگور بدنی(شکل اندام) آنها به شکل ساعت شنی است. لباس عروس مدل پری دریایی یا ماهی بیشتر شبیه به مدل ترومپت است. از نیم تنه تا روی باسن و زانو ها تنگ بوده و پس از آن به تدریج دامن بسته به مدل های مختلف پهن می شود. البته دامن لباس مدل ترومپت از روی بدن شروع میشوند، در حالی که دامن مدل ماهی از روی زانو شروع می شود.

دامن دراماتیک لباس پری دریایی می تواند به خانم هایی با سینه پر یا شانه های پهن کمک کند تا با متعادل کردن بالاتنه خود به شکل ساعت شنی مطلوب تری دست یابند. این مدل لباس عروس با آستین یا بدون آستین و با هر نوع یقه ای خیره کننده است، اما برای اینکه از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید حتما لباس مورد نظر را پرو کنید.

اگر بازو های نسبتا بزرگی دارید، لباس خود را با آستین های توری بلند بپوشید. این لباس با آستین های بلند هم جذابیت خود را حفظ می کند. میتوانید لباس خود را یک کمربند شیک بپوشانید تا توجه را به کمر باریک خود جلب کنید. بسیاری از عروس خانم ها ایده های خاصی در مورد لباس ایده آل شان دارند. از مدل سنگدوزی آن گرفته تا مدل یقه. با این حال این ایده خوبی نیست که لباس خود را قبل از پوشیدن انتخاب کنید و سفارش دهید. باید گزینه های مختلفی طبق سبک مورد علاقه تان انتخاب کنید و بپوشید. لبا ها در تن شما بسیار متفاوت از چوب لباسی یا مدل به نظر می رسند.

لباس عروس مدل ماهی برای عروس خانم هایی که ریزه اندام هستند مناسب می باشد. چرا که آن ها را قد بلند و با شکوه تر نشان می دهد. همچنین برای عروس خانم هایی که قد بلندی دارند و اختلاف قدی شان با همسرشان کافی است، مناسب میباشد.

لباس‌های پری دریایی به اندام هایی که به شکل ساعت شنی یا عضلانی هستند، می‌آیند. اگر می خواهید لباس عروس جذب همراه با حجم کمی از دامن داشته باشید، این مدل ایده آل است.

تنها عیب لباس عروس مدل ماهی

البته به این نکته توجه داشته باشید که درست از لباس مدل ماهی برای بدن بسیار جذاب است، اما در واقع راه رفتن و حرکت کردن در آن واقعاً دشوار است. چناچه قصد دارید لباس عروس خود را مدل ماهی انتخاب کنید، حتما به اندازه کافی راه رفتن با این لباس را تمرین کنید.

سخن پایانی

به یاد داشته باشید که تنوع زیادی برای این مدل لباس عروس وجود دارد. حتی اگر شما دارای فرم بدنی هستید که این مدل به شما پیشنهاد نمی شود، می توانید آن را امتحان کنید و خود را محدود نکنید. این مقاله را به عنوان یک راهنما در نظر بگیرید؛‌چرا که فقط برای ارائه ایده به شما است و شما را محدود به انتخاب هایتان نمیکند.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha