اگر مادر عروسی در پوشش خود به این نکات توجه کن

کد مطلب : 251
تعداد بازدید : 245
1402/03/28
بزرگ ترین نگرانی شما مادران عزیز انتخاب لباس مجلسی است، لباسی که درخور شان و شخصیت شما باشد. می دانم در جایگاهی قرار دارید که همه از شما در انتخاب لباس مجلسی مناسب توقع زیادی دارند؛ کوچیک ترین اشتباه در انتخاب لباس مادر عروس در شب عروسی فرزندتان شما را به مرکز توجه تبدیل می کند ولی نه از لحاظ زیبایی؛ در این مقاله راهنمای جامعی در مورد انتخاب بهترین لباس برای شما مادران تهیه کردیم و با خواندن آن در کسری از زمان تصمیم گیری در انتخاب لباس مجلسی مادر عروس برایتان ساده تر می شود.
اگر مادر عروسی در پوشش خود به این نکات توجه کن

یکی از مهم‌ترین و زیبا ترین روزهای زندگی یک مادر، روز عروسی فرزندش است. مادران برای این روز زیبا بسیار هیجان زده اند به خصوص که یکی از میزبانان اصلی عروسی هستند؛ عوامل زیادی در زیبایی لباس مجلسی مادر عروس نقش دارند؛ رنگ، جنس، دوخت و مدل لباس متناسب با اندام شما و...  لباس های مجلسی در طرح های گوناگون کت‌وشلوار،کت‌ودامن، بلوز دامن و پیراهن مجلسی زنانه و … موجود می باشند.

چند نکته مهم قبل از انتخاب لباس مادر عروس

توجه به تم مراسم جشن برای انتخاب لباس مجلسی مادر عروس یا داماد

قبل از انتخاب لباس مجلسی مادر عروس حتما باید از تم مراسم آگاه باشید حتما از فرزندتان بپرسید که مراسم آن ها از کدام تم پیروی می کند برخی از عروس ها رنگ و سبک خاصی برای مراسم خود می گزینند. برای شرکت در این مراسم به عنوان مادر عروس باید مطابق تم خواسته عروس و داماد لباس خود را انتخاب کنید

توجه به مکان برگذاری جشن برای انتخاب لباس مجلسی مادر عروس

مکان برگذاری مراسم یک نکته مهم و تاثیر گذار در انتخاب نوع مدل و پارچه لباس عروس شماست. عروس و دامادها با توجه به سلیقه و روحیات خود مکان های متفاوتی را برای برگذاری جشن عروسی خود انتخاب می کنند؛ برخی به یک مراسم کوچک در خانه قناعت می کنند، برخی دیگر عروسی های مجلل در باغ را می پسندن و برخی دیگر عاشق  یک جشن ساده در کنار دریااند. پس قبل از خرید لباس حتما به مکان برگذاری مراسم توجه کنید.

به زمان عروسی توجه کنید با توجه به آن لباس مجلسی مادر عروس را انتخاب کنید

زمان عروسی به خصوص هنگامی که عروس و داماد فضای باز را به عنوان مکان برگزاری جشن انتخاب می کنند بسیار نکته هائز اهمیتی در انتخاب لباس مجلسی مادر عروس است؛ معمولا عروسی‌ها در بهار و تابستان یا اوایل پاییزکه هوا مناسب تر است برگزار می‌شوند اما به هر حال شما باید به فصل برگزاری عروسی برای انتخاب لباس و تناسب کفش با لباس توجه کنید.

نکته در مورد رنگ لباس مجلسی مادر عروس

اگر مراسم عروسی فرزند شما از تم رنگی خاصی پیروی نمی کرد حال دیگر شمایید که باید بهترین رنگ برای لباس مادر زن را انتخاب کنید؛ انتخاب رنگ پیراهن مجلسی زنانه به چند عامل مهم بستگی دارد سلیقه، فرم اندام و این که چه رنگی بیشتر از همه به رنگ پوست شما می آید.

قبلا از هرچیز لازم است در این جا به یک نکته اشاره کنیم بعضی افراد بر این عقیده اند که در شب عروسی تنها فردی که می تواند سفید بپوشد عروس است این موضوع کاملا سلیقه ای است پس بهتر است قبل از انتخاب رنگ لباس حتما نظر عروس را جویا شوید و به او احترام بگذارید.و همچنین بهتر است لباس شما همرنگ ساقدوش ها نباشد چون شما به تنوع احتیاج دارید تا بتوانید کمی خود را از جمعیت دعوت شده جدا کنید و بیشتر به عنوان مادر داماد یا عروس در جمع بدرخشید.

نکته مهم در انتخاب رنگ لباس مجلسی برای مادران تپل تر

اگر اندام به نسبت درشت تری دارید در انتخاب رنگ پیراهن مجلسی دقت کنید چرا که رنگ های روشن و پر رنگ شما را درشت از چیزی که هستید نشان می دهد.اگر می خواهید از آنچه که هستید لاغرتر نشان داده شوید بهتر است از رنگ های تیره مثل سورمه ای، زرشکی تیره، آبی تیره، بادمجانی، طوسی تیره، یشمی یا سیاه استفاده کنید. قسمت‌هایی از بدن که می‌خواهید برجسته شوند رنگ‌های روشن‌تر و برای مناطقی که می‌خواهید توجهات را به خود جلب نکند، رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید

نقش سلیقه در انتخاب رنگ لباس مجلسی مادر عروس 

سلیقه شما در انتخاب یک لباس مجلسی مادر عروس یک عامل بسیار مهم است و حتی تعیین کننده رنگ لباس شماست؛ پیشنهاد می کنم هنگام خرید از یک دوست یا همراه برای انتخاب لباس مادر عروس یا داماد کمک بگیرید افراد می توانند به شما راهنمایی دهند که رنگ مد نظر شما به رنگ پوست شما می آید یا نه؟ البته بهتر است از چند مقاله در مورد رنگ متناسب با رنگ پوست قبل از انتخاب راهنمایی بگیرید.

جنس پارچه مناسب برای لباس مجلسی مادر عروس و داماد

انتخاب پارچه برای لباس مجلسی مادر عروس بسیار بستگی به تم و مکان برگذاری عروسی دارد ولی باید دقت کنید پارچه ای که برای لباس خود انتخاب می کنید باید به اندازه ای شیک و جذاب باشد که لباس شما را بسیار فاخر نشان دهد.پارچه مد نظر شما باید در برابر چروک مقاوم باشد و دارای ایست خوبی باشد و بعد از شست و شو دچار آب رفت نشود.پیشنهاد ما برای خرید پارچه مناسب لباس مجلسی مادر عروس ، پارچه های ساتن، کرپ، حریر، ژورژت، ژاکدار، تور یا دانتل، ابریشم و گیپوراست.

نکات مهم در انتخاب مدل لباس مجلسی مادر عروس     

  • در انتخاب لباس مجلسی مادر عروس یا داماد توجه به کیفیت و دوخت لباس نکته بسیار مهمی است که حتی از مدل لباس هم مهم تر است و چشم‌ها پنهان نمی‌ماند
  • توجه کنید لباسی ماردر عروس را که انتخاب می کنید آزادی عمل را نگیرد و در طول عروسی دست و پا گیر نباشد.
  • از لباس های زیادی باز و دکلته استفاده نکنید و به اصطلاح لباسی انتخاب کنید که سنگین باشد و درخور مادر عروس باشد.  
  • دامن خیلی پفی تنها مدل دامنی است که برای این مادران توصیه نمی شود پس در انتخاب مدل دامن و قد دامن حتما با دقت عمل کنید.
  • در انتخاب قد دامن دقت کنید که کوتاه بودن بیش از اندازه برای مادران انتخاب متعارفی نیست و استفاده نمی شود.
  • خانم هایی که شکم به نسبت بزرگی دارند و این موضوع برایشان بسیار آزار دهنده است پیشنهاد می کنم از پیراهنی که دامن آن مقدار پفی یا کلوش است استفاده کنید.
  • اگر سرشانه و بازوهای شما حالت افتاده دارید بهتر است از پیراهن هایی که درآن  قسمت ها باز است استفاده نکنید.

توصیه به مادران عروس و داماد در انتخاب اکسسوری

توصیه به مادر عروس در انتخاب اکسسوری:  انگشتر، گوشواره، گردنبند، دستبند، ساعت و…. شما به همه آن‌ها در یک مراسم احتیاج ندارید! بهتر است مادر عروس یا داماد اکسسوری ساده و شیک و متناسب با مدل لباس مجلسی خود به خصوص یقه آن انتخاب کنند و از همه مهم تر در انتخاب آن ها زیاده روی نکنید. در انتخاب گردنبند دقت کنید که گردنبند شما بر روی گردن نشان داده شود و بخشی از ان بر روی لباس قرار نگیرد.اگر از لباس های یقه بسته استفاده کنید دقت کنید که از زنجیر بلند و یا فقط گوشواره استفاده کنید.

کیف مناسب برای رفتن به عروسی برای خانوم ها

کیف های بزرگ حتی اگر مجلسی هم باشند ولی مناسب حمل در یک مجلس عروسی نیستند پس بهتر است یک کیف کوچک و ظریف  در عین حال شیک برای حمل لوازم ضروری خود در عروسی مثل موبایل و لوازم آرایشی و پول همراه داشته باشید.

کدام مدل یقه مناسب لباس مجلسی مادر عروس یا داماد است؟

برای خانوم هایی که بالاتنه پهنی دارند یقه هفت گزینه خوبی است. یقه هفت قد و بالاتنه را کشیده تر نشان می دهد. اگر بالاتنه شما با پایین تنه شما تناسب دارد می توانید از یقه گرد و یا قایقی استفاده کنید. تنوع یقه در لباس های مجلسی بسیار بالاست پیشنهاد میکنم اگر بالا تنه ظریفی دارید از یقه های کار شده و بزرگ تر استفاده کنید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

برچسب ها
# اگر مادر عروسی در پوشش خود به این نکات توجه کن # چند نکته مهم قبل از انتخاب لباس مادر عروس # لباس مادر عروس # نکته در مورد رنگ لباس مجلسی مادر عروس # جنس پارچه مناسب برای لباس مجلسی مادر عروس و داماد # انتخاب مدل لباس مجلسی مادر عروس # توصیه به مادران عروس و داماد در انتخاب اکسسوری # کدام مدل یقه مناسب لباس مجلسی مادر عروس یا داماد است؟ # لباس عروس بابل # لباس عروس بابلسر و لباس عروس ساری # لباس عروس قائمشهر # لباس عروس آمل # لباس عروس # خرید لباس عروس # فروش لباس عروس # اجاره لباس عروس # سفارش لباس عروس # دوخت لباس عروس # طراحی لباس عروس # قیمت لباس عروس # مزون سیمین چرخچی # مزون چرخچی # لباس عروس جدید # لباس عروس 2023 # طراحی و دوخت لباس عروس # الگوی لباس عروس # کارت عروسی # اکسسوری لباس عروس # لباس فرمالیته عروس # تاج عروس # پابند عروس # یقه لباس عروس # لباس عروس پرنسسی # خرید لباس عروسی # لباس عروس شمال # لباس عروس مدل ماهی # لباس عروس گلوگاه # لباس عروس بهشهر # لباس عروس نکا # لباس عروس میاندورود # لباس عروس جویبار # لباس عروس تنکابن

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha