کدام لباس عروس برای فرم بدن شما مناسب است؟

کد مطلب : 93
تعداد بازدید : 572
1401/09/08
مدل های متنوعی از لباس عروس وجود دارد که برای شما مناسب هستند و زیبایی اندام شما را نمایان می کند. توجه به دو فاکتور مهم در زمان انتخاب لباس عروس شما را در انتخاب لباس عروس رویایی کمک می­کند. فاکتور اول شناخت فرم اندامتان است و فاکتور دوم شناخت مدل لباس عروسی است که برای اندام شما دوخته شده است.
کدام لباس عروس برای فرم بدن شما مناسب است؟

لباس عروس مدل Ball Gown یا پرنسسی

پوشیدن این مدل لباس عروس آرزوی هر خانمی است. لباسی با دامن پف دار و بالا تنه‌ای تنگ، شما را تبدیل به شاهدخت می‌کند. این لباس عروس با دامن پف دار شناخته می‌شود و بالاتنه آن در مدل‌های مختلفی قابل انتخاب است. در ادامه این مطلب، با انواع بالا تنه در لباس عروس آشنا خواهیم شد.

اگر اندام شما گلابی شکل است این لباس برای شما بهترین انتخاب است. چرا که باسن بزرگ شما در پف این دامن مخفی شده و زیبایی های بالاتنه شما خودنمایی می‌کند. حتی اگر بالاتنه شما بزرگ هم باشد این لباس توانایی مخفی کردن پایین تنه شما را دارد و شما می‌توانید از این امتیاز استفاده کنید.

اما اگر جسه کوچکی دارید بهتر است به سراغ مدل های دیگری بروید چرا که ممکن است شما در این لباس بلعیده می شوید. اگر امتیاز اندام شما در پایین تنه شما است بهتر است در انتخاب لباس عروس پرنسسی تجدید نظر کنید.

لباس عروس مدل Dropped Waist یا مدل ماهی

این مدل لباس عروس قابلیت مخفی کردن عیوب اندامی را ندارد. شما با پوشیدن این لباس تمام آنچه هستید را در معرض دید قرار می دهید. پس اگر اندامی زیبا دارید با پوشیدن این لباس می‌توانید آن را به خوبی نمایش دهید اما اگر فرم بدن مستطیلی دارد و برجستگی اندام شما مناسب نیست به هیچ عنوان سراغ این مدل لباس نروید.

لباس عروس مدل Sheath یا لباس عروس راسته

زیبایی این لباس عروس در سادگی مدل دوخت آن است. اگر تمایل دارید در شب عروسی لباس ساده بپوشید این مدل بهترین انتخاب برای شما است. در ضمن این لباس عروس برای خانم‌هایی که جسه کوچک یا قد بلندی دارند گزینه‌ای مناسب است. اگر علاقه دارید در شب عروسی توجه اطرافیان به جواهرات شما و نوع پارچه انتخاب شده در دوخت لباس باشد، این لباس را انتخاب کنید. این لباس دقیقا مدلی است که می‌تواند تمام ایرادات قسمت پایین تنه را نشان دهد. اگر اندام گلابی شکل دارید و یا پایین تنه شما برجستگی نامناسبی دارد این لباس مناسب شما نخواهد بود.

لباس عروس مدل Trumpet یا شیپوری

این مدل نباید با مدل لباس عروس پری دریایی اشتباه گرفته شود. این مدل دامنی بسیار باریک دارد که دقیقا از زانو پف دار می‌شود. لباس عروس شیپوری کمی راحت تر از مدل پری دریایی است و به شما امکان حرکت بیشتری می دهد. اگر بدن شما انحنای مناسبی دارد و باسن نسبتا زیبایی دارید این لباس می تواند باعث درخشش شما شود. اما اگر از دیده شدن انحنای اندامتان هراس دارید در این لباس احساس آرامش نخواهید کرد.

لباس عروس مدل Empire یا سلطنتی

این مدل لباس عروس، بالاتنه و مخصوصا سینه را برجسته می کند. اگر بالاتنه ای مناسب دارید می توانید این لباس را انتخاب کنید و در عین سادگی در شب عروسی خود بدرخشید. دامن آزاد و راحت این لباس به راحتی پایین تنه شما را مخفی می کند. اگر جسه کوچکی دارید این لباس عروس قادر است شما را لاغر و بلند قد نشان دهد. اما اگر بالاتنه ای درشت دارید بهتر است در انتخاب لباس عروس دقت بیشتری داشته باشید. اگر تمایلی به نشان دادن پایین تنه خود ندارید این لباس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

لباس عروس مدل A-Line

این مدل لباس همانطور که از نامش مشخص است شبیه به حرف A طراحی شده است. به جرئت می‌توان گفت این مدل لباس عروس برای همه خانم ها مناسب است. این لباس بالا تنه ای نرمال دارد و پایین تنه را مخفی می کند. اگر قصد دارید در شب عروسی خود برقصید و از این شب رویایی لذت ببرید، حتما این مدل لباس را انتخاب کنید. اما اگر قصد دارید که اندام زیبای خود را به مهمانان نشان دهید این لباس برای این هدف طراحی نشده است.

لباس عروس مدل Mermaid یا پری دریایی

این مدل لباس عروس نسبتا تنگ است و تمام زیبایی اندام شما را برجسته می‌نماید. اگر اندامی به شکل ساعت شنی دارید این مدل بهترین گزینه برای نشان دادن زیبایی اندام شما است. لباس عروس پری دریایی برای خانم هایی که در شب عروسی فعالیت زیادی دارند چندان مناسب نخواهد بود؛ چرا که نسبت به دیگر انواع لباس آزادی عمل کمتری فراهم می‌کند.

 لباس عروس مدل Tea Length یا لباس عروس کوتاه

امروزه خانم هایی که به دنبال عروسی‌های آرام و سبک هستند علاقه دارند لباس عروس خود را با دامن‌های کوتاه انتخاب کنند. این لباس نیز زیبایی پاهای شما را به نمایش می‌گذارد. اگر کمر باریکی دارید نیز می‌توانید از این مدل لباس استفاده کرده و اندام زیبای خود را زیباتر از قبل نمایش دهید. این لباس عروس دامنی کوتاه و پف دار دارد که تا زیر زانوها امتداد می‌یابد.

خانم هایی با جسه کوچک در صورتی می‌توانند از این لباس استفاده کنند که لباس دقیقا مطابق با اندام آنها یا به اصطلاح فیت تن آنها دوخته شده باشد؛ در غیر این صورت قد کوتاه دیده می‌شوند. در ضمن در صورتی که قد بلندی دارید دقت کنید دامن لباس عروس نباید به بالای زانو برسد. در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود.

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس اختصاصی را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha