توصیه های مخصوص لباس عروس

کد مطلب : 102
تعداد بازدید : 429
1401/09/26
آماده شدن برای روز مراسم ازدواج، برای بسیاری از عروس خانم ها استرس آور است و دایم نگران هستند که مبادا کاری را از قلم بیندازند. برای اینکه خیلی به شما فشار نیاید، توصیه اول این است که از خودتان انتظارات منطقی داشته باشید و همیشه درصدی را برای بی نظمی برنامه ها در نظر بگیرید. اما از این که بگذریم، توصیه هایی هست که می تواند برای خرید لباس عروس و نگه داری آن کمک تان کند. اگر این روزها دارید به مراسم ازدواج تان نزدیک می شود، مرور کردن لیست زیر و انجام کارهای آن می تواند به شما کمک کند.
توصیه های مخصوص لباس عروس

1) دو روز قبل لباستان را بخار بدهید

احتمالا لباس عروسی تان را چند ماه قبل دوخته اید یا سفارش داده اید و حالا چند ماه است که داخل روکش های ویژه بسته بندی است تا کثیف نشود ولی باید بگوییم که اگر الان آن را باز کنید حتما چروک شده است. حتی ممکن است تورهای آن خم شده باشد. برای اینکه لباستان برای روز عروسی آماده باشد باید یک یا دو روز قبل از آن، لباستان را بخار بدهید. می توانید این کار را به مزون لباس عروسی تان بسپارید و یا یک خشک شویی مطمئن پیدا کنید. همچنین اگر شما دستگاه بخارشو در منزل دارید، می توانید این کار را خودتان در منزل انجام دهید. پیشنهاد دیگر ما این است که لباستان را در حمام قرار دهید و حمام را پر از بخار کنید. این ساده‌ترین روش بخار دادن لباس در منزل است.

2) تورتان را آویزان کنید

تورهای عروسی معمولا از گروه تورهای بسیار ظریف هستند که به صورت حاشیه دار در مزون های لباس عروس به فروش می رسند. نکته اصلی این است که تورهای حاشیه دار و بلند در عکس های عروسی شما زیباتر به نظر می رسند، پس توصیه ما این است که این تورها را انتخاب کنید. برای اینکه لازم نباشد تورتان را اتو کنید چند روز قبل از عروسی تورتان را از پوشش درآورید و در یک جای بلند در منزل بیاویزید، به طوری که حاشیه های آن به طرف زمین آویزان باشد. با این ر وش تور شما خود به خود باز خواهد شد و خبری از چین و چروک در آن نخواهد بود.

3) به کفش عروسی تان عادت کنید

دو سه روز قبل از مراسم عقد یا عروسی ان بد نیست که کفش عروسی تان را در منزل بپوشید و با آن راه بروید. با این روش، پاهای شما به پوشیدن یک کفش پاشنه بلند نه چندان راحت خو می گیرند. توصیه دیگر ما این است که برای زیر لباس عروستان، یک کفش پاشنه یک تکه بخرید مثل صندل های حصیری که در بازار هست. با این روش سطح اتکای شما روی زمین زیادتر شده و در روز مراسم ازدواجتان راحت تر گام برخواهید داشت.

4) دنباله دارها روی صندلی عقب بنشینند

اگر لباس عروسی شما دنباله بلندی دارد، توصیه ما این است که روی صندلی عقب ماشین عروس بنشینید چون با این روش دنباله لباس شما کمتر چروک می خورد. سعی کنید در صندلی عقب اتومبیل به سمت دری که قرار است از آن خارج شوید بنشینید و دنباله لباستان را به سمت دیگر صندلی اتومبیل پهن کنید. با این روش وقتی از اتومبیل خارج می شوید اول خودتان پایین می آیید و سپس لباس عروس شما و دنباله اش از ماشین خارج خواهد شد. می توانید از یکی از اعضای خانواده تان بخواهید که به شما در پیاده و سوار شدن از ماشین عروس کمک کند.

5) امسال تاج عروس مد نیست

اگر دنبال تاج هستید، بد نیست بدانید که امسال گذاشتن تاج چندان مد نیست و بیشتر در طراحی لباس عروس، آرایش زیبای موها، جای تاج ها و گل سرهای آنچنانی را گرفته است. اگر هم به دنبال خرید تاج هستید و دوست دارید حتما لباس عروس و تور عروسی تان را با یک تاج کامل کنید، توصیه ما این است که دنبال تاج های ظریف و کوچک باشید که شما را ظریف تر و زیباتر نشان دهند.

6) لباس عروسی تان را کوتاه نکنید

برای بسیاری از عروس خانم ها پیش آمده است که لباس عروسی شان بلندتر از قدشان است. در این شرایط اولین و ساده‌ترین کاری که به نظر شما می رسد، این است که لباس عروسی تان را از پایین کوتاه کنید ولی شاید اگر پول زیادی بابت لباستان پرداخته باشید، دلتان نیاید که آن را کوتاه کنید. یک روش ساده این است که لباستان را از میان تورهای آن بالا بکشید و کوک بزنید. البته این کار را به یک خیاط ماهر بسپارید. به این ترتیب هم لباستان را کوتاه و مناسب خودتان کرده اید و هم پارچه آن را نبریده اید.

7) لباس تان را تا روز مراسم نپوشید

بهتر است لباس عروسی تان را تا روز مراسم ازدواج تان نپوشید چون همه دوست دارند شما را در لباس عروس ببینند و دیگر در روز مراسم شاید آن جذابیت و تازگی را نداشته باشید. بنابراین توصیه ما این است که لباس عروسی تان را تا نزدیک روز مراسم در منزل خیاطتان و یا در مزون بگذارید. این افراد حتی بهتر از شما لباس عروستان را در شرایط مناسب نگهداری خواهند کرد. در این مکان ها معمولا مانکن های مصنوعی و یا کمدهایی بلند و بزرگ وجود دارد که لباستان در آنجا آویخته می شود.

8) موها و تاج تان را کنترل کنید

بهتر است چند روز مانده به مراسم ازدواجتان، تور و تاج تان را به آرایشگاه عروس ببرید و آن را به آرایشگرتان نشان دهید تا متناسب با آنها مدلی مناسب برای موهایتان انتخاب کند. در عین حال می توانید در این قرار ملاقات درباره اینکه موهایتان را تیره و روشن کنید، مش و یا های لایت کنید و یا حتی چه مدل شینیونی را می پسندید با او مشورت کنید تا روز عروسی از مدل موها و تناسب آن با تاج و تور و لباس عروسی تان راضی باشید.

سخن آخر

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس اختصاصی را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha