6 گام برای پیدا کردن لباس عروس رویاهای خود

کد مطلب : 109
تعداد بازدید : 444
1401/10/10
انتخاب و خرید لباس عروس تنها خریدی است که در طول عمر یکبار آن را تجربه می کنید. گاهی پیش می آید که با وارد شدن به یک مزون عروس، لباس عروس شیک و برازنده ای را انتخاب می کنید که فوق العاده قریب به اتفاق، همان مدلی است که دلتان می خواست و بلعکس زمانی هم پیش می آید که در میان مدل های گوناگون مزون لباس عروس سردرگم می مانید که کدام یک از لباس عروس به شما و متناسب با اندام شماست؟! از این رو ما قصد داریم در این مقاله در 6 مرحله، کلیدی ترین نکات را در قالب یک راهنمای انتخاب لباس عروس به شما مطالب مهمی را ارائه دهیم. بهتر است قبل از اقدام به انتخاب لباس عروس و یا خرید آن به نکاتی که در زیر برای انتخاب لباس عروس گفته می شود توجه کنید.
6 گام برای پیدا کردن لباس عروس رویاهای خود

جستجوی لباس عروس خودتان را نه ماه الی یکسال قبل از تاریخ عروسی شروع کنید

طراح لباس عروس با توجه به تغییراتی که وجود خواهد داشت، شش ماه زمان برای تحویل لباس عروس نیاز دارد که با تغییراتی که شما به آن می‌دهید، مثل اینکه بخواهید چیزی را کم کنید و یا توری را به آن اضافه کنید، باید زمان بیشتری را برای اینکار در نظر بگیرید. بنابراین، نه ماه می‌تواند زمان مناسبی برای شما باشد تا خیال شما و طراح لباس عروس شما را از این بابت راحت کند. در عوض خریدن لباس عروس اضطراب کم تری دارد، زیرا بعضی از مزون‌ها برای آن که بتوانند لباس مورد پسند شما را به شخص دیگری نیز کرایه دهند، در مدل لباس دست می‌برند و مثلا پشت لباس را بندی می‌کنند تا با سایز افراد دیگر هم جور در بیاید. ضمنا مجبورید صبح فردای عروسی، لباس را تحویل مزون لباس دهید که این کار نیز وقت و حوصله می‌خواهد، بنابراین می‌توانید با فکر کردن به این چیزها بهتر تصمیم گیری کنید.

توجه به بودجه خرید لباس عروس یا دوخت

به بودجه خودتان برای خرید لباس عروس دقت کنید، چون شما بودجه خود را صرفا برای خرید لباس عروس نمی‌خواهید و کل تجهیزات جشن شما با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید باید هماهنگی داشته باشد، باید بدانید بودجه شما برای خرید بهتر است یا دوخت! همچنین اگر برایتان زمان و نوع مدلی که انتخاب می‌کنید خیلی مهم است، بهتر است یک طراح خوب برای دوخت لباس عروستان پیدا کنید ولی اگر زمان کافی ندارید خرید لباس عروس برایتان بی دردسرتر خواهد بود.

مدل لباس عروس

قبل از اینکه خرید کنید، ابتدا باید از لباس عروسی که به دردتان می‌خورد اطلاعات کامل را داشته باشید، اول از همه توجه به اندامتان است، انتخاب لباس عروس باید با توجه به اندام شما باشد، اگر فرد چاقی هستید باید لباسی را انتخاب کنید که بالا تنه‌ی آن از پارچه نرم تری استفاده شده باشد، تور و یا حریر مناسب‌تر است، از خرید لباس حجم دار اکیدا اجتناب کنید. سبک مدلتان را می‌توانید قبل خرید انتخاب کنید تا با آگاهی به جستجو بپردازید. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت، باعث صرفه جویی در هرج و مرج و رفت و آمد شما هم می‌شود.

شناسایی لباس عروس مورد نظر خودتان

مجلات مختلف عروس، مزون‌ لباس عروس، سایت‌های مخصوص عروسی و... همه را نگاه کنید تا بتوانید یک ایده منحصر به فرد برای لباس‌تان پیدا کنید. در قدم اول شما باید بدانید چگونه لباسی می‌خواهید: یک لباس کلاسیک یا مدرن آستین‌دار! به این فکر کنید کدام یک از این مدل‌ها می‌تواند به اندام شما بیاید و یک شب رویایی برایتان به یادگار بگذارد. قبل از هر چیزی به سبکی که مد نظرتان است فکر کنید، داخل مجلات مختلف جستجو کنید، به سایت‌‌‌‌‌های مختلفی که در این زمینه هست مراجعه کنید تا پیش از رفتن به مزون عروس، مدل انتخابی خود را مدنظر داشته باشید.

در تصمیم گیری عجله نکنید

در انتخاب لباس عروسی به هیچ عنوان عجله به خرج ندهید، شما در آن مجلس منحصر به فرد هستید و جایگاهتان با تمامی مهمان‌ها فرق دارد، بنابراین، باید برای انتخاب هر چیزی به بهترین شکل اقدام کنید. سعی کنید، مدل‌‌‌‌های زیادی را با هم مقایسه نکنید، چون در این مورد، جز گیج شدن و سردرگمی چیزی برایتان به همراه نخواهد داشت. حداکثر بین 4 الی 5 مدل، انتخاب کنید، در این موارد هم می‌توانید ابتدا وجه اشتراک بین این مدل‌ها را بیابید و سپس به تفاوت‌ها توجه کنید، مدل‌ها را بسته به سبک و سیاق فردی خودتان امتحان کنید، هرگز فریب لباس‌هایی که به صورت مدل آویزان شده‌اند را نخورید، ممکن است لباسی که می‌بینید با آنچه که بعد از پرو مشخص می‌شود، فرقش زمین تا آسمان باشد، بنابراین تا پرو لباس عروس، نظری نداشته باشید.

به سالن عقد و فصل هم توجه کامل داشته باشید

یادتان باشد، زمان و فصل عروسی شما در انتخاب لباس عروس نقش بسزایی خواهد داشت، هر فصل باید تم خودش را داشته باشد. از خرید لباسهایی که در ظاهر چشمتان را گرفته ولی تناسبی با شما ندارد، کاملا خوددرای کنید چرا که بعدها پشیمان خواهید شد.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha