بهترین انتخاب لباس عروس برای افراد قد بلند

کد مطلب : 129
تعداد بازدید : 474
1401/11/13
افراد قد بلند دارای تیپ بدنی ویژه ای هستند بر خلاف خیلی ها که فکر می کنند عروس خانم های قد بلند انتخاب لباس عروس سختی دارند برای این افراد انتخاب لباس عروس بسیار راحت است زیرا تمام لباس عروس ها در قد 175 دوخته میشوند و با کفش پاشنه بلند نیز لباس عروس انتخاب میشود. لباس عروس برای افراد قد بلند به سادگی انتخاب و دوخته میشود. مزون لباس عروس چرخچی متناسب با انوان شما انواع لباس ها را طراحی و به فروش یا اجاره میرساند. در این مقاله به بررسی لباس عروس مناسب افراد قد بلند می پردازیم.
بهترین انتخاب لباس عروس برای افراد قد بلند

نکات انتخاب لباس عروس برای افراد قد بلند

همان طور که در بالاگفتیم انتخاب لباس عروس برای این افراد سخت نیست چون تمام طراحی لباس عروس با قد 175 است و هرچه به این عدد نزدیک تر باشید تنوع در انتخاب لباس عروس بیشتر است. البته باید به پاشنه کفش نیز توجه کنید برای خرید لباس عروس به این چهار نکته توجه داشته باشید :

سفارش دوخت لباس عروس

یک ایده عالی برای عروس‌های قدبلند، سفارش دوخت لباس عروس است. این نکته به‌خصوص برای افرادی با قد بسیار بلندتر از متوسط حیاتی‌تر است. در واقع مزون‌های لباس عروس بهتر می‌توانند یک لباس عروس سفارشی برای شما طراحی کنند؛ که متناسب با اندازه‌های خاص شما باشد. شاید این تنها راهی باشد که بتوانید از تناسب کامل لباس عروس خود مطمئن شوید. البته توجه داشته باشید که در این صورت همه چیز به انتخاب یک مزون لباس عروس حرفه‌ای و باتجربه بستگی دارد.

ارتفاع پاشنه کفش

قبل از خرید لباس عروس، قد پاشنه کفش خود را تعیین کنید؛ تا ببینید به چه مقدار طول اضافی روی ژپون لباس عروس و دامن آن نیاز دارید. به‌طور معمول کفش‌های پاشنه بلند استاندارد دارای ارتفاع 3 اینچ (7.5 سانتی‌متر)، 5 اینچ (12.5 سنتی‌متر) یا 7 اینچ (18 سانتی‌متر) هستند. به عنوان تجربه در نظر داشته باشید که اگر بین دو گزینه با ارتفاع مختلف تردید دارید؛ بهتر است گزینه بلندتر را انتخاب کنید. در واقع افزایش طول دامن با افزودن لبه به آن، ساده‌تر از کوتاه کردن آن است. به‌خصوص اگر قصد خرید یا اجاره لباس عروس آماده را دارید؛ این نکته مهم‌تر نیز می‌شود.

سبک‌ها و سیلوئت‌های مناسب عروس قد بلند

به طور کلی افراد قد بلند با پوشیدن سبک‌های زیر، بسیار زیبا به نظر می‌رسند:

سیلوئت غلافی یا ستونی. این مدل لباس‌های عروس از بالاتنه تا لبه پایینی آن به یک اندازه ادامه دارد. این مدل‌ها نه گسترده می‌شوند؛ و نه بیش از حد می‌چسبند. این سیلوئت‌ها را می‌توان در بخش یقه، با طراحی بدون بند و یا با یقه عمیق و V شکل کامل کرد. اغلب عروس‌های قد بلند با این مدل‌ها فوق‌العاده زیبا به‌نظر می‌رسند.

سیلوئت خط A. البته لباس عروس‌های طراحی شده بر اساس این سیلوئت، تقریبا برای هر قد و قواره‌ای مناسب به‌نظر می‌رسد. به همین دلیل این گزینه می‌تواند یک لباس عروس مناسب برای افراد قد کوتاه هم باشد. یک سیلوئت خط A کلاسیک در قسمت بالاتنه باریک و از بالای کمر به سمت پایین به شکل حرف A گسترده می‌شود. این لباس را به افراد بلند قدی که در به تناسب اندام خود اطمینان ندارند؛ به عنوان یک گزینه مطمئن توصیه می‌کنیم.

سیلوئت لباس مجلسی. هر چه قدتان بلندتر باشد؛ بهتر می‌توانید دامن بزرگ و روان لباس عروس‌های با سیلوئت لباس مجلسی را تحمل کنید. به عبارت دیگر عروس‌های ریزه‌اندام را دامن بزرگ این مدل‌ها محو خواهد کرد؛ اما یک عروس قد بلند با این لباس، مانند یک مدل در صحنه‌ای مهم به‌نظر می‌رسد. در عمل نیز یک عروس قد بلند به‌راحتی می‌تواند حجم این لباس را کنترل کرده و بدون خستگی از جشن خود لذت ببرد.

خرید لباس عروس بدون بند

اگر شما یک عروس بسیار قد بلند هستید (منظور قدی بیش از 180 سانتی‌متر است.) به کمی پارچه بیشتر و خیاطی اضافی نیاز دارید. در واقع همان‌طور که یک عروس ریزه‌اندام ممکن است به یک لباس عروس مناسب برای افراد قد کوتاه نیاز داشته باشد؛ احتمالا شما نیز به یک گزینه خاص نیاز خواهید داشت.

گاهی قد شما ممکن است فقط در پاهای شما نباشد. در عمل وقتی قد شما در تنه است و بالاتنه بلندی دارید؛ پوشیدن لباس عروس بدون بند کار مشکلی است. در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه لباس اصلی خود را سفارش دهید؛ یک لباس بدون بند آماده را تست کنید. یک مشکل معمول افراد با تنه بلند هنگام پوشیدن لباس بدون بند، حفظ پوشش سینه‌هاست. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که لباس مدنظر در این زمینه مشکلی ندارد؛ باید هنگام پرو دست خود را به‌طور کامل به سمت بالا ببرید. اگر مشکلی احساس نمی‌کنید؛ یعنی همه چیز خوب است. در مقابل اگر احساس می‌کنید که لبه لباس روی سینه فشار می‌آورد؛ مزون شما احتمالا باید آن را بلندتر طراحی کند.

بهترین مدل لباس عروس برای افراد قد بلند

برای انتخاب لباس عروس افراد قد بلند همه چیز به نفع آن ها است مانند انتخاب کفش ، اکسسوری ، مدل لباس و… بهترین مدل لاس عروس برای این افراد اگر تیپ بدنی ساعت شنی دارید؛ باید به سراغ لباس عروسی به سبک پری دریایی بروید. به این ترتیب پیچ‌وتاپ خود را به شکلی مناسب نشان خواهید داد. همچنین لباس عروس‌هایی که به شکل حرف A طراحی شده‌اند؛ برای خانم‌های قدبلند کاملا مناسب هستند. در نهایت عروس‌های قد بلند و لاغر می‌توانند به خود اجازه ایجاد یک طرح حجیم‌تر، دامن پف‌دار و بسیاری از اکسسوری‌های تزیینی را بدهند؛ که در سراسر لباس عروس وجود دارد.

با وجود همه این توضیحات، هیچ کاری به اندازه دیدن مدل‌های مختلف لباس عروس در تن مدل‌های قد بلند، شما را به گزینه‌های مناسب نزدیک نمی‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید تجربه بیشتری در این زمینه داشته و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید؛ بهتر است مدل‌های زیادی در این زمینه را ببینید.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha