5 راه برای لذت بردن بیشتر از عروسی

کد مطلب : 203
تعداد بازدید : 343
1402/02/11
وقتی برنامه ریزی بزرگ ترین و عمومی ترین جشن رابطه تان یعنی عروسی تان فرا می رسد، می خواهید راههای زیادی را برای لذت بردن از عروسی تان امتحان کنید و این کاملا ایده آل است، اینکه بخواهید عروسی را خاص کنید زیرا نمی خواهید پشیمان شوید، باید با برنامه ریزی فکر همه جای کار را بکنید.
5 راه برای لذت بردن بیشتر از عروسی

مخارج
مخارج شما به راحتی می تواند از کنترل خارج شود، انتظارات خانواده و دوستان ممکن است بیش از اندازه باشد و امکان بالا رفتن استرس شما زیاد میشود.

برای شما و مهمانانتان به یک تجربه شاد و به یاد ماندنی تبدیل کنیم (زیرا این نتایج لازم نیست متقابلاً منحصر به فرد باشند). 

ما 5 نکته قدرتمندی را که آموخته‌ایم برای کمک به صرفه جویی در هزینه و زمان و در نتیجه از بین بردن استرس بی‌مورد به اشتراک می‌گذاریم.

نکته شماره 1: وظایف کاری فشرده را قسمت بندی کنید

بسته به اولویت های شما، نحوه تخصیص بودجه خود بین محل برگزاری، عکاسی، گل ها، سرگرمی ها و غیره به احتمال زیاد با زوج بعدی متفاوت است.

برای برخی، داشتن یک مکان جذاب یک امر ضروری است، برای برخی دیگر، همه چیز به خوردن و نوشیدن و کیفیت غذا بستگی دارد.

به هر حال این عناصر را رتبه بندی کنید، (مگر اینکه بودجه نامحدودی داشته باشید)

در برخی مناطق به ولخرجی و در برخی دیگر صرفه جویی می کنید.

مهم نیست که چگونه آن را تقسیم کنید، هزینه نیروی انسانی یا نیروی کار، همچنان می تواند به راحتی گران ترین بخش عروسی شما باشد.

اما در اینجا یک واقعیت شگفت انگیز وجود دارد: اکثر خانواده و دوستان نزدیک زوج می خواهند کمک کنند.

و گرفتن یک جفت دست یدکی (یا بهتر از این، یک تیم کاملاً هماهنگ!) می تواند به طور جدی بار را سبک کند، سرگرم کننده باشد و در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند.

بعد از عروسی، این یک حسرت رایج است:

“من نمی توانستم به دوستان و نزدیکانم اجازه بدم به من کمک کنند و کاملاً غرق شدم و سوختم. حتی نتوانستم از عروسی خود لذت ببرم، در نهایت می خواستم فقط عروسی تمام شود تا بتوانم راحت باشم.” عروس واقعی (اسم محفوظ است)

تا زمانی که به وقت کمک کننده خود احترام بگذارید و به آنها با خاطره ای عالی و جذاب پاداش دهید.

 شما میتوانید با (یک بشقاب چیپس و پنیر ساده یا یک دور نوشیدنی بعد از خرید لباس) آنها خوشحال خواهند شد که شما درخواست کرده اید.

نکته شماره 2: مسئولیت های خسته کننده را خودکار کنید

در برنامه ریزی عروسی بخش های بسیار “ضروری” وجود دارد.

 برای بسیاری از زوج ها، فرآیند دعوت از مهمانان یک مشکل است، برای برخی دیگر ایجاد یک دفتر ثبت هدیه یا ارتباط مداوم و مکرر با جشن عروسی آنها است که آنها را به تعویق می اندازد.

خبر خوب این است که برای اکثر کارهای تکراری، راه حل های خودکاری وجود دارد که می تواند سلامت عقل شما را ذخیره کند.

وقت و انرژی شما را برای تمرکز بر روی بخش هایی از برنامه ریزی عروسی که لذت بردن شما از عروسی بیشتر میکند، آزاد کند.

یک مثال عالی، نسل جدید وب سایت های رایگان یا کم هزینه است که می تواند برای انتقال اطلاعات مهم مثل زمان تمرین رقص، قرار ملاقات لباس، نقشه محل برگزاری عروسی، کارت دعوت و غیره به شما کمک کند.

یکی دیگر از روندهای بسیار مفید و صرفه جویی در زمان، ظهور و افزایش ثبت هدیه آنلاین است . 

در حال حاضر این امری است که زوج ها قبل از ازدواج با هم زندگی می کنند. و اگر قبلاً یک خانه مشترک دارید، احتمالاً به هدایای عروسی معمولی نیاز ندارید.

ایجاد دفتر ثبت هدایای عروسی نقدی یا ثبت نام ماه عسل می تواند گزینه بسیار هوشمندانه و راحت تری برای شما باشد.

اگر ترجیح می دهید برای سپرده گذاری یا بازسازی خانه پول جمع آوری کنید، ثبت عروسی نقدی رایگان یک جایگزین عالی است.

نکته 3: بر احساسات خود تمرکز کنید

لذت بردن از عروسی، گاهی اوقات با فکرهایی مثل هزینه ها، بهم ریختن برنامه ریزی، برنامه های دقیقه نودی و غیره، به مشکل برمیخورد.

اما چیزی که حتی دردناک‌تر است، نگرانی مضاعفی است که ممکن است بودجه هنگفتی برای زندگی مشترک شما ایجاد کند. شروع کردن “همیشه” با بدهی تا زانو جذاب نیست و به استرس جدی بعد از عروسی تبدیل میشود.

با تمرکز بر اینکه عروسی چه احساسی به شما و مهمانانتان می دهد ، طبیعتاً به سمت سرگرمی های بسیار تعاملی هدایت خواهید شد. 

عارضه جانبی فوق العاده این طرز تفکر این است که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

چند ماه پس از عروسی شما، مهمانان شما ،روبان های ابریشمی وارداتی و رنگ شده با دست را که دور دسته گل ها پیچیده شده بود. به خاطر نمی آورند، اما حس عروسی شما را به یاد خواهند آورد.

“غذا عالی بود!”، “ما تمام شب رقصیدیم”، “سخنرانی ها عالی بودند – کوتاه و صمیمانه و سپس بلافاصله به مهمانی برگشتیم”

اینها چیزهایی است که مهمانان شما به یاد خواهند آورد ، آنها احساس خود را به یاد خواهند آورد و چه احساسی در آنها ایجاد شده است .

ایجاد فضایی  برای عکاسی از مهمانان راهی عالی برای، تشویق مهمانان شما به مشارکت و تعامل در روز عروسی شما است ، و لذت بردن از عروسی شما را شامل میشود.

این یک مفهوم واقعاً مهم است که باید پذیرفت، مهمانان شما در وهله اول از آنها دعوت می‌شوند، اما فراتر از آن، چه کاری انجام می‌دهید ، تا مهمانانتان واقعاً احساس استقبال و ارزشمندی داشته باشند ؟

در اینجا چند روش وجود دارد که مهمانان شما می توانند ، در تبدیل عروسی شما به یک جشن تعاملی برای همه کمک کنند و در نتیجه باعث لذت بردن بیشتر از عروسیتان شود .

تبدیل عروسی به یک جشن تعاملی برای لذت بردن بیشتر از عروسی

  • حضور در مراسم عروسی شما
  • اجرای موسیقی زنده/خواندن در مراسم یا مراسم عروسی شما
  • کمک به خواندن یا تشریفات در طول مراسم عروسی
  • سخنرانی یا نان تست
  • پختن بشقاب برای دسر خانگی
  • تدوین یک نمایشگر برای نمایش فیلم و عکسهای شما
  • ترتیب دادن یک گروه افتخاری برای آتش بازی
  • دیزاین یک فضا برای عکاسی

نکته 4: ذهن آگاهی را تمرین کنید

اگر زمانی عالی برای تعادل ذهن، بدن و روح وجود داشته باشد، این زمان در طول فرآیند برنامه ریزی عروسی است،که به لذت بردن از عروسی شما کمک میکند.

ورزش یوگا میتواند کمک زیادی به آرام شدن ذهن شما بکند .

پس فراموش نکنید قبل از رسیدن فشارهای زیاد برنامه ریزی عروسی یوگا را امتحان کنید.

نکته 5: با یک تشریفات خوب همکاری کنید

شکی وجود ندارد که حس آرامش ،و اطمینانی که یک تشریفات با برنامه ریزی بی نقص خود ، می تواند به یک زوج بدهد به اندازه طلا ارزش دارد.

سوالات شما به سرعت، به راحتی و به سادگی توضیح داده می شوند.

درام های غیرمنتظره نیز از قبل پیش بینی شده است، لذت بردن از عروسی شما را دو چندان می کند.

سخن پایانی

برای اینکه بتوانید از مراسم زیبای عروسی خود نهایت لذت را ببرید ، کافی است کمی ذهنتان را از استرس و فکرهای منفی آرام کنید . بقیه ی مراحل آرام آرام به خوبی انجام میشود.

در دوباره یادتان نرود مهمانان شما بعدها نه مدل لباس ، نه خوب یا بد بودن غذا ، نه مدل دسته گل شما و غیره را یادشان نمی آید ،چیزی که فراموش نمی شود، احساس خوبی که از مراسم شما گرفته اند به یادشان می ماند.

مزون چرخچی، طراحی و دوخت لباس عروس و اجاره لباس عروس

برای دیدن جدیدترین محصولات مزون چرخچی می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید یا با ما در ارتباط باشید. مزون چرخچی آمادگی دارد تا همه شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از تگ‌های لباس عروس بابل، لباس عروس گلوگاه، لباس عروس بهشهر، لباس عروس نکا، لباس عروس میان‌دورود، لباس عروس ساری، لباس عروس جویبار، لباس عروس سیمرغ، لباس عروس قائم‌شهر، لباس عروس سوادکوه، لباس عروس بابلسر، لباس عروس بابل، لباس عروس فریدون‌کنار، لباس عروس محمودآباد، لباس عروس آمل، لباس عروس نور، لباس عروس نوشهر، لباس عروس چالوس، لباس عروس کلاردشت، لباس عروس عباس‌آباد، لباس عروس تنکابن، لباس عروس رامسر و لباس عروس مازندران ما را پیدا کنید و علاوه بر سفارش جدیدترین لباس‌های عروس آماده می‌توانید سفارش طراحی و دوخت لباس عروس به صورت اختصاصی و همچنین اجاره لباس عروس را نیز برای خود داشته باشید.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha